Борое се раздели с треньора си

Борое се раздели с треньора си

Вижте какво съобщиха от старозагорския клуб

Баскетболният отбор на Берое се раздели с треньора Андреа Марушич и с трима от чуждестранните си играчи, съобщиха от клуба. Вчера старозагорци се отказаха от участие в турнира за Купата на България, а няколко часа по-късно публикуваха и официално изявление.

"Клубът прекрати по взаимно съгласие договорите на състезателите Даръл Дейвис, Карлос Пепин и Антун Маричевич и сърдечно им благодари за професионализма и себераздаването в съвместната ни работа! Успех момчета в новите предизвикателства! Също така, Берое пожелава успех и на треньора Андреа Марушич", написаха от тима във Фейсбук.

"Понякога е необходимо да вземеш прагматично решение, независимо какво ти се иска или какви планове имаш... Прецизирайки възможностите си в сезон, изпълнен с контузии, и взимайки в предвид лимитираната ни финансова рамка, непозволяваща да надградим състава си, а и не на последно място, участието ни във втората шестица на шампионата, водещо максимум до предопределен плейоф, взехме тежкото решение да жертваме спортно-техническото представяне, търсейки нормалността", обявиха още от Берое.

Адетокунбо ще гледа на живо финала на Евролигата

Суперзвездата в НБА ще следи отблизо Везенков и неговия Олимпиакос

Ню Йорк отново сломи Кливланд (ВИДЕО)

"Бричовете" са на победа от финала

Рилски спортист би Черно море в първия мач за бронза в НБЛ

Рилски спортист спечели първия мач с Черно море Тича от серията за бронзовите медали в Националната баскетболна лига.

Везенков преди финала с Реал: Трябва да гледаме нашата игра, гледаме ли тяхната ще загубим

При изключителен интерес преминаха медийните събития преди сблъсъка за титлата в баскетболната Евролига за мъже в гръцката столица Атина.

Реал Мадрид разделя Везенков и Олимпиакос от трофея в Евролигата (ВИДЕО)

“Белите” подчиниха Валенсия в полуфинала

Везенков: Чакаме финала

Българският национал коментира класирането на Олимпиакос за финала на баскетболната Евролига