Деян Карамфилов ще продължи кариерата си в баскетболния шампион Рилски спортист

Деян Карамфилов ще продължи кариерата си в баскетболния шампион Рилски спортист

Гардът Деян Карамфилов ще продължи кариерата си в баскетболния шампион на страната Рилски спортист (Самоков), обявиха от клуба.

"За нас е радост да съобщим, че един от най-добрите български гардове Деян Карамфилов избра да остане в Рилски спортист. Той беше с основна заслуга за спечелването на втората титла на България, а сезон 2024-2025 бе един от най-силните в кариерата му. През миналата състезателна година гардът изигра общо 47 мача, в които записа показатели от 6.3 точки, 5.1 асистенции и 1.7 откраднати топки средно на мач", написаха от отбора в социалните мрежи.

Преди това Рилски спортист продължи договора на капитана Чавдар Костов и се раздели с Алекс Симеонов и с Джордан Сешън.

Уембаняма за загубата във финалите на НБА: Това е най-големият урок в живота ми

„Болезнено е, но няма да бягам от това“, заяви центърът на Спърс

Ню Йорк Никс е новият шампион в НБА! (ВИДЕО)

Извънземен Джейлън Брънсън с 45 точки поведе тима към нов магичен обрат над Сан Антонио Спърс

ШОК: Арестуваха Джеймс Хардън с оръжие

Гардът на Кливланд Кавалиърс Джеймс Хардън беше беше арестуван в ранните часове на събота за нарушение, свързано с незаконно притежание на оръжие

Олимпиакос на Везенков е шампион на Гърция! (ВИДЕО)

Българинът с 19 точки в решаващия пети мач срещу Панатинайкос

Балкан ще участва в турнира Еврокъп

Баскетболният шампион е сред участниците в надпреварата през следващия сезон

Баскетболните национали ще проведат открита тренировка в Самоков

Мъжкият национален отбор по баскетбол на България ще проведе открита тренировка на 15 юни (понеделник) от 18:30 часа в „Арена СамЕлион“ в Самоков.