Дунав приема Хасково в НБЛ

Дунав приема Хасково в НБЛ

Убеден съм, че имаме възможност да спечелим и трите мача от първенството до края на годината, заяви Георги Божков

„Убеден съм, че имаме възможност да спечелим и трите мача от първенството, оставащи до края на годината,“ заяви старши-треньорът Георги Божков

Програмата на дунавки продължава да е сгъстена. След нелекото гостуване на „Левски“ преди дни, момичетата на старши-треньора Георги Божков ще домакинстват в петък, 14-ти декември, десетата си среща от НБЛ. Мачът с „Хасково 2012“ ще се играе в зала „Дунав“ от 18.30 часа.

Билети могат да бъдат закупени на познатия адрес: касата на „Нетуоркс България“, ул. „Борисова“, сервиз „Милков“. Ще бъдат в предварителна продажба до петък, 11.00 часа.

„Победата над „Левски“ на 9-ти декември в София, показа, че с цялостно съсредоточаване и добра отборна координация е напълно реално един баскетболен двубой да бъде обърнат и спечелен. „За „Дунав 8806“ програмата продължава да е сгъстена и отново имаме тежка серия от срещи,“ каза Георги Божков. „За мен е изключително важно, че при участията ни в „Купа Европа“ имахме и три тежки гостувания от НБЛ и ги спечелихме – в Хасково, Монтана и София. Радва ме фактът, че отборът намери сили да търси победа във всеки мач. Не се огънахме в тежката програма!“ добави Божков.

Преди мача в петък „сините феи“ са в отлична спортна кондиция и висок отборен дух, като разчитат на верните си фенове отново да препълнят залата и да ги подкрепят.

Въпреки инцидентите, случили се по време на гостуването на дунавки в Хасково, от клуба са убедени, че феновете на „сините феи“ ще бъдат коректни към гостуващия отбор.