Феновете на ЦСКА и баскетболните юноши с благотворителен мач

Феновете на ЦСКА и баскетболните юноши с благотворителен мач

Мачът ще се проведе в събота от 17 часа в баскетболната зала на ст. "Българска армия", а билетите ще са с цена от 5 лв

За втора поредна година ще се проведе баскетболен мач между отбор, съставен от фенове на ЦСКА и юношеска формация на БК ЦСКА. Тази година всички приходи от билети ще отидат в помощ на Пламен Богоев - Бандата, привърженик на "червените", който се нуждае от скъпоструваща операция в чужбина.

 

Мачът ще се проведе в събота от 17 часа в баскетболната зала на ст. "Българска армия", а билетите ще са с цена от 5лв. Предвидена е томбола с награди, игри с публиката и други приятни изненади. Шоуто на игрището и по трибуните е гарантирано. 

 

Специални благодарности се изказват на БК ЦСКА и на Националната аматьорска лига по баскетбол за подкрепата при организацията на мача. От НАЛБ ще осигурят екипировката и длъжностните лица за срещата, а същото така помагат и с разпространяването на каузата на Бандата.

 

Всеки, който желае да помогне, може да дари пари в неговата лична сметка:

 

Банка: Уникредит БулБанк

Сметка №: BG58UNCR96600029158903

Титуляр: Пламен Петров Богоев

Рилски спортист приключи с Шампионската лига

Родният шампион сломен от естонци

Баскетболистка на Локо (Сф) отиде в Италия

Теодора Големанска ще играе в Юве Трани Баскет

Черно море Тича победи Спартак Плевен във финала на Черноморските игри

Варненци се поздравиха с успеха след победа с 10 точки разлика

Наша баскетболистка ще игра е в Италия

Италианският втородивизионен Юве Трани Баскет привлече като ново попълнение българската баскетболистка от Локомотив (София) Теодора Големанска, написа регионалният ежедневник "Ил Джорнале ди Трани".

Лука Дончич готов да се върне в Реал М

Връзката на баскетболиста Лука Дончич с бившия му отбор Реал Мадрид остава силна, а словенският национал не отхвърля вариант да се завърне в испанския клуб, в който стартира професионалната му кариера.

ЛеБрон Джеймс: Определено се подготвям за края на кариерата ми

Баскетболната суперзвезда ЛеБрон Джеймс продължава да се колебае да прогнозира точен план за края на професионалната си състезателна кариера.

Локомотив (Пловдив) победи Берое

В контролна среща

Спартак (Плевен) ще играе финал на Черноморските игри във Варна

След успех над Академик Бултекс 99

Дюрант е готов да играе за САЩ и в Ел Ей 2028

Кевин Дюрант обяви готовността си да играе за отбора на САЩ на Олимпийските игри през 2028 година в Лос Анджелис