Филип Виденов ще играе за Лукойл

Филип Виденов ще играе за Лукойл

Шампионите направиха удар и привлякоха един от най-добрите български баскетболисти

 

Един от най-добрите български баскетболисти Филип Виденов ще играе за шампиона Лукойл Академик (София) през новия сезон.

33-годишният гард се присъединява към "студентите" четири дни преди първия мач в групите на турнира "Еврокъп", в който българите гостуват на Апоел Мигдал (Израел). Договорът на българина е до края на годината и той може да напусне, ако получи по-добро предложение от чужбина.

Миналият сезон Виденов носеше екипа на Олин Едирне (Турция) и Нижни Новгород (Русия), а през лятото тренираше с испанския гранд Лаборал Куча, но до договор не се стигна.

 

Дончич се контузи, под въпрос е за края на редовния сезон в НБА

Звездата на Лос Анджелис Лейкърс Лука Дончич напусна двубоя срещу Оклахома Сити Тъндър преждевременно с разтежение в лявото бедро, което може да окаже сериозно влияние на завършека на сезона в НБА.

Сан Антонио запази интригата за първото място в Западната конференция

Резултати от мачовете в НБА

Апоел Тел Авив пречупи Панатинайкос пред многобройни гръцки фенове в мач от Евролигата в София (ВИДЕО)

Апоел Тел Авив победи Панатинайкос с 92:88 (20:21, 24:27, 22:27, 26:13) като домакин в зала „Арена 8888“ в София в двубой от 35-ия кръг на баскетболната Евролига

Фенове на Панатинайкос ще залеят София довечера

Гръцкият гранд гостува па Апоел (Тел Авив) в “Арена 8888”

Комисарят на НБА продължава с разговорите за “НБА Европа”

Адам Силвър е на мнение, че това би подобрило нивото на баскетбола на Стария континент

Резултати от НБА

Вижте лидерите в отделните дивизии