Калоян Иванов ще бъде извън игра три седмици заради травма на ръката

Калоян Иванов ще бъде извън игра три седмици заради травма на ръката

Иванов пропусна първата среща на отбора от новия сезон в италианското първенство в неделя, след като се контузи два дни по-рано

Българският баскетболист Калоян Иванов ще бъде извън игра три седмици заради контузия на китката на дясната ръка, обяви италианския му клуб Авелино.

Иванов пропусна първата среща на отбора от новия сезон в италианското първенство в неделя, след като се контузи два дни по-рано.

За заместник на българския баскетболист Авелино вероятно ще привлече нов играч. Става въпрос за 32-годишният нигерийски център Бенджамин Езе, който е бивш играч на Монтепаски.

80% от билетите за мача между България и Норвегия в "Арена Ботевград" са продадени

Българска федерация по баскетбол обяви, че 80% от билетите за мача на националния отбор срещу Норвегия вече са продадени

ФИБА постави наше момиче сред звездите на Евро 2026 в Самоков

Международната федерация по баскетбол (ФИБА) постави българката Деница Манолова сред 10-те състезателки, които публиката трябва да следи по-внимателно по време на Европейското първенство за девойки до 20 години в дивизия В.

Реал (М) се раздели с треньора си

Испанският баскетболен тим Реал Мадрид се раздели официално със старши треньора Серджо Скариоло.

Никола Вучевич се завръща в Орландо Меджик

Ветеранът Никола Вучевич ще се завърне в Орландо Меджик и ще подпише едногодишен договор на стойност 3,9 милиона долара, съобщава ESPN.

Бомба отвъд океана: ЛеБрон Джеймс си тръгва от ЛА Лейкърс

41-годишният баскетболист обаче остава в НБА

Везенков в националния от неделя

Най-полезният баскетболист в редовния сезон на Евролигата Александър Везенков ще се присъедини към лагера на националния отбор на България в неделя, 28 юни.