Коби Брайънт поднови тренировки

Коби Брайънт поднови тренировки

Очаква се състезателят да бъде напълно готов за старта на следващия сезон в Националната баскетболна асоциация

Баскетболистът на Лос Анджелис Лейкърс Коби Брайънт поднови в началото на седмицата тренировки, съобщава ESPN Los Angeles.
Брайънт започна специално изготвена за него шестмесечна тренировъчна програма. Очаква се състезателят да бъде напълно готов за старта на следващия сезон в Националната баскетболна асоциация.


Брайънт пропусна началото на настоящия сезон заради операция на ахилес. След завръщането си на площадката той успя да изиграе само 6 мача, но на 17 декември да получи контузия в коляното, която го извади от строя до края на сезона. 

Рилски спортист на полуфинал за Купата на България

След успех с 88:81

Везенков и Олимпиакос на финал за Купата на Гърция

Българският национал отново бе на висота и завърши като най-резултатен с 16 точки

Локомотив (Пловдив) се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България

След победа над Берое със 117:101

Кирил Петров стана част от треньорския екип на баскетболния Берое

Кирил Петров влиза в треньорския екип на баскетболния клуб Берое, като ще работи основно и двете направления на школата. Това съобщават от старозагорския клуб на своята официална страница в платформата Фейсбук.

Трета поредна победа за Минчев и Кемниц в Германия

Наложиха се над Хайделберг след продължение

Карл-Антъни Таунс би играл в новия проект НБА Европа

Звездният играч на Ню Йорк Никс Карл-Антъни Таунс заяви, че би играл в новия проект НБА Европа, ако той стане реалност