Мачът на звездите във Варна, обличат Тити в червено

Мачът на звездите във Варна, обличат Тити в червено

Седмият поред Мач на звездите от подновяването на инициативата в България ще се състои на 21 март, като домакин на шоуто ще е отново Варна, съобщи Дарик. Старши треньорът на Левски Константин Папазов, който води в гласуването в тази категория, ще смени сините одежди с червени, тъй като спонсорът на отбора, който ще води, е издържан именно в цветовете на вечния враг.

Седмият поред Мач на звездите от подновяването на инициативата в България ще се състои на 21 март, като домакин на шоуто ще е отново Варна, съобщи Дарик. Старши треньорът на Левски Константин Папазов, който води в гласуването в тази категория, ще смени сините одежди с червени, тъй като спонсорът на отбора, който ще води, е издържан именно в цветовете на вечния враг.

 

Решението морската столица на приеме двубоя бе взето едва днес сутринта, след като бе претеглена и добра оферта от Самоков. По изрично настояване на един от спонсорите обаче мачът остава във Варна, информираха организаторите на специална пресконференция.

 

За втора поредна година ще бъде избран Най-добър млад играч на Мача на звездите. Миналата година това бе Иван Лилов, а победителят отново ще получи точно копие на потника на Георги Глушков от първия подобен мач у нас, от далечната 1976 година.

 

Конкурсите за забивки и тройки ще бъдат в нов формат през тази година, като феновете ще могат да избират и участниците в тях. Това ще се случи след приключването на същинското гласуване, което продължава до 10 март на www.all-star.bg. Сигурен участник в забивките обаче е двукратният шампион Владимир Николов, който и за 2010 е подготвил специално шоу.

 

Феновете в зала „Конгресна” във Варна ще плащат по три лева, за да присъстват на събитието, като ще бъдат развличани освен от баскетболистите, още от акробатите от Slam Dunkers и красиви дами. В момента се обсъжда идеята да бъдат пуснати специални автобуси за деца от клубове в цяла България, които да бъдат закарани до Варна за Мача на звездите. Преговаря се и с авиокомпания, която да пусне отделна линия в деня на мача, за желаещите да пътуват от София до морето за проявата. 

Доминация: След световната титла, Германия прибави и европейско злато (ВИДЕО)

Световният шампион по баскетбол Германия вече е и европейски след успех над Турция

Гърция с бронз от Евробаскет

Комшиите победиха Финландия в малкия финал

Рилски спортист победи ТФТ Скопие в предпоследната си контрола преди квалификациите за ШЛ

Баскетболният първенец на България Рилски спортист (Самоков) победи ТФТ Скопие (Република Северна Македония) в предпоследната си контрола преди старта на квалификациите за Шампионска лига.

Сърбия остана без селекционер след провала на Евробаскет

Светислав Пешич подава оставка

Турция ще спори за титлата на Евробаскет срещу Германия

След победа над Гърция

Левски загуби от Шумен в контрола

Мачът се игра в София

ИСТОРИЧЕСКО! България е европейски шампион по баскетбол на колички

Българският национален отбор по баскетбол на колички пренаписа своята история, след като ликува с титлата на европейското първенство в Самоков

Финландия нямаше сили за финал, Германия стигна до битката за Евробаскет 2025 (ВИДЕО)

Германия е първият финалист на Евробаскет 2025, след като победи Финландия с 98:86 в първия полуфинал от турнира

Суперкупата на България получи ново лого

Суперкупата на Sesame НБЛ вече ще си има ново лого