Национален отбор на колички се събира за първи път

Национален отбор на колички се събира за първи път

Национален отбор на България по баскетбол на колички ще бъде събран за пръв път

Национален отбор на България по баскетбол на колички ще бъде събран за пръв път. Дебютът на "трикольорите" ще бъде на международен турнир в Комотини, Гърция, съобщиха от БФ по баскетбол.



Надпреварата ще се проведе от 18 до 20 юли и е част от подготовката на националния тим на южните ни съседи за европейското първенство в Дивизия С. В турнира ще участват и отбори от Кипър.



През уикенда (10 и 11 юни) столичната зала "Триадица" ще бъде домакин на Втори кръг от Второто Държавно първенство по баскетбол на колички.



Ето и програмата:
10.06.2017г.
09.45ч. СКХУ Никея Варна - София Балкан
11.30ч. Джавелин Бургас - ЦСКА София
17.00ч. ЦСКА София - СКХУ Никея Варна
18.30ч. София Балкан - Джавелин Бургас

11.06.2017
09.45ч. СКХУ Никея Варна - Джавелин Бургас
11.30ч. ЦСКА София - София Балкан

Рилски спортист на полуфинал за Купата на България

След успех с 88:81

Везенков и Олимпиакос на финал за Купата на Гърция

Българският национал отново бе на висота и завърши като най-резултатен с 16 точки

Локомотив (Пловдив) се класира за полуфиналите на турнира за Купата на България

След победа над Берое със 117:101

Кирил Петров стана част от треньорския екип на баскетболния Берое

Кирил Петров влиза в треньорския екип на баскетболния клуб Берое, като ще работи основно и двете направления на школата. Това съобщават от старозагорския клуб на своята официална страница в платформата Фейсбук.

Трета поредна победа за Минчев и Кемниц в Германия

Наложиха се над Хайделберг след продължение

Карл-Антъни Таунс би играл в новия проект НБА Европа

Звездният играч на Ню Йорк Никс Карл-Антъни Таунс заяви, че би играл в новия проект НБА Европа, ако той стане реалност