Панатинайкос с две победи в контроли в Сърбия преди двубоя с Левски в сряда

Панатинайкос с две победи в контроли в Сърбия преди двубоя с Левски в сряда

След успеха над Борац Чачак с 89:72 точки възпитаниците на Желко Обрадович се наложиха снощи и над Войводина (Нови Сад) с 82:71

Европейският клубен шампион Панатинайкос спечели поредната си контрола на турнето в Сърбия. След успеха над Борац Чачак с 89:72 точки възпитаниците на Желко Обрадович се наложиха снощи и над Войводина (Нови Сад) с 82:71 (23:21, 22:15, 24:16, 13:19) точки.

 

В сряда в "Армеец Арена" Панатинайкос гостува на Левски в контролна среща, която ще бъде и бенефис на звездата Георги Младенов.

 

По 16 точки за Панатинайкос отбелязала Ромейн Сато и Стивън Смит, Дейвид Логан добави 12, а Алекс Марич - 10 точки. За Войводина с 15 точки се отличи Огнян Кузета.

Баскетболните националки победиха Украйна и все по-силно мечтаят за класиране на Евробаскет 2027 (ВИДЕО)

Нашите момичета надвиха убедително опонентките си

Рилски спортист разби Левски в НБЛ

Александър Георгиев и Джонатан Дейвис надскочиха 20 точки, а Рилски спортист (Самоков) надви Левски със 108:68 (33:17, 28:16, 20:27, 27:8) и се завърна начело на класирането в Националната баскетболна лига за мъже (НБЛ).

 Таня Гатева обяви групата за евроквалификацията с Украйна

Треньорът на женския национален отбор на България Таня Гатева избра състава, който по-късно днес от 19.00 часа ще излезе в зала “Колодрума” в Пловдив срещу Украйна.

Наш национал помогна за победа на Цървена звезда в Евролигата

Българският национал Коди Милър-Макинтайър завърши с 10 точки, 8 борби и 12 асистенции за победата на Цървена звезда със 79:73 като домакин срещу шампиона Фенербахче в мач от редовния сезон в Евролигата по баскетбол. 

Резултати от НБА

Вижте лидерите в отделните дивизии

Черно море Тича разби Ботев Враца в НБЛ

Същински разгром на “моряците”