Радостина Димитрова аут до Нова година

Радостина Димитрова аут до Нова година

Състезателката на женския баскетболен отбор Дунав 8806 Радостина Димитрова ще се завърне в игра след Нова година заради контузията, която получи в мача срещу Хасково

Състезателката на женския баскетболен отбор Дунав 8806 Радостина Димитрова ще се завърне в игра след Нова година заради контузията, която получи в мача срещу Хасково, игран за Купата на кмета на Димитровград. Това съобщиха от русенския клуб. Операцията на менискуса на коляното, извършена преди два дни, е минала успешно и Димитрова ще започне възстановяване от следващата седмица.

"Вече съм добре. Сега възстановяването е много важно. Колко време ще продължи, не мога да кажа със сигурност. Надявам се всичко да върви добре. Вече правя съвсем леки упражнения, но в понеделник започвам сериозната работа по възстановяването си", каза Радостина Димитрова. Заради контузията тя ще изпусне и мачовете от груповата фаза в европейския клубен турнир Юрокъп.

Литва разби Великобритания в мача на откриването на Евробаскет 2025

Форумът се провежда в четири държави - Финландия, Полша, Латвия и Кипър

Балкан стартира подготовка

За новия сезон

Балкан се подсили с още един американец

Кортни Александър II подписа със "зелените"

Борислав Младенов коментира трансфера си в Апоел (Тел Авив)

„Трябва да работя, за да мога да покажа, че заслужавам да остана тук“

Официално: Борислав Младенов с грандиозен трансфер

Българинът подписа с отбор, участващ в Евролигата

Младите баскетболистки на четвъртфинал на Европейското

Българският национален отбор за момичета до 16 години се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство в Истанбул, Дивизия Б.

Черно море се раздели с Иван Спиров

Бившият младежки национал продължава в САЩ

Локомотив Пловдив се подсили с американец

Куинтън Минси подписа с пловдивчани

Спартак Плевен си върна американец

Джулиен Люис отново ще играе за плевенчани