Съотборник на Везенков контузи треньора

Съотборник на Везенков контузи треньора

Пешич ще изведе възпитаниците си довечера, въпреки травмата

Новият треньор на баскетболния Барселона и Александър Везенков - Светислав Пешич пострада по време на тренировка. 
 
Специалистът бе контузен от играч от отбора. Пешич е с травма на рамото след неволен инцидент с финландеца Петери Копонен по време на последното занимани.
 
Това няма да попречи на 68-годишният Светислав Пешич да изведе Барселона довечера срещу Баскония в четвъртфиналите за Купата на Испания.
 
Двубоят е от 22:30 часа. От 20:00 часа пък е друг четвъртфинал - между Гран Канария и Фуенлабрада.
 
Пешич пое състава, в който е и играе и Везенков, след уволнението на Сито Алонсо и има само един мач начело на тима до момента.

 

39 точки на Къри не стигнаха на Голдън Стейт

Кливланд бие с рекорд на Донован Мичъл

Везенков и Олимпиакос загубиха визитата на Барселона (ВИДЕО)

Българинът се отчете с 22 точки

Резултатите в НБА

Срещи от редовния сезон на Националната баскетболна асоциация (НБА) на САЩ и Канада

Глушков за кончината на Иван Евстатиев: Той е уникален за българския баскетбол

Легендата напусна този свят на 92-годишна възраст

Отиде си българска легенда в баскетбола

Големият баскетболен треньор и ръководител Иван Евстатиев почина на 92-годишна възраст след кратко боледуване, съобщава родната федерация.

Звезда от НБА става съотборник на Везенков

Монте Морис има 400 мача отатък Океана

 Оклахома Сити и Сан Антонио са полуфиналисти в турнира за Купата на НБА

Шей Гилджъс-Александър отбеляза 28 точки за шампиона Оклахома Сити Тъндър, който се наложи над Финикс Сънс със 138:89 в четвъртфиналите за Купата на НБА.

Монтана 2003 със седми последователен успех в Адриатическата лига

Българският шампион разби босненки с 22 точки разлика

Орландо и Ню Йорк са първите полуфиналисти в турнира за Купата на НБА

Отборите на Орландо Меджик и Ню Йорк Никс са първите полуфиналисти в третото издание на турнира за Купата на Националната баскетболна асоциация.