Тони Паркър и Ева Лонгория купиха баскетболен клуб

Тони Паркър и Ева Лонгория купиха баскетболен клуб

Съпругът на най-популярната „отчаяна съпруга” Ева Лонгория – позната на аудиторията на нашумелия сериал като Гейбриъл – Тони Паркър, който е играч на Сан Антонио отскоро е собственик на баскетболен клуб.

Съпругът на най-популярната „отчаяна съпруга” Ева Лонгория – позната на аудиторията на нашумелия сериал като Гейбриъл – Тони Паркър, който е играч на Сан Антонио отскоро е собственик на баскетболен клуб.

Той придоби втората по големина част от акциите на френския Асвел Лион-Вилербан, който е в момента е на второ място в първенството на Франция.

“Отдавна исках да инвестирам в солиден клуб. Възможно е един ден да завърша кариерата си в Асвел. След 5-6 години тези инвестиции може да ни донесат печалба”, заяви лидерът на Сан Антонио, който има договор с клуба до 2011 година.



"Взех решението съвместно със съпругата ми, говорих с Ева и двамата сме на едно мнение", завършва Тони Паркър.

Монтана 2003 и Рилски спортист ще се конкурират с още 5 отбора в Адриатическата лига

Плейофните срещи са предвидени да се изиграят на 25 февруари и 4 март 2026 година

От баскетболния Апоел (Тел Авив) благодариха на министър Пешев

За възможността клубът да домакинства мачовете си от Евролигата у нас

Младежите ни останаха 13-и на Европейското по баскетбол

След успех над Дания с 12 точки разлика

Балкан е сред поставените в квалификациите за ФИБА Европа

Рилски спортист попадна във втора урна преди жребия

Евролигата мълчи за мачове в България

Повече мачове през новия сезон

Баскетнационалите на България се събраха в Самоков

Играчите очакват победи във всички мачове от предварителните световни квалификации

Барчовски: Видимо са тренирали играчите

„Не виждам някой да се е занемарил“

Чавдар Костов остава в Рилски спортист

Опитният национал има 4 трофея за 3 сезона

Академик Пд се подсили с американец

Джекез Йол подписа с пловдивчани