ЦСКА взе крило от Черноморец

ЦСКА взе крило от Черноморец

Вижте подробности

БК ЦСКА осъществи силен входящ трансфер. Част от тима вече е топ реализаторът Георги Боянов. 30-годишният състезател играе на позиция крило и е завършил спортното училище на ЦСКА, минал е през колежанския баскетбол в NCAA, има кариера в чужбина, a в България е играл с екипите на Черно море и Черноморец.

През миналата кампания изведе тима си от Бургас до финал, като записа средно 16,6 точки, 7,4 борби и над 2 откраднати топки на мач. Боянов бе единственият българин в топ 10 и по трите показателя за сезон 2022/23 в НБЛ. 

"Много се радвам, че отново мога да бъда в редиците на ЦСКА. Това е отборът, с който започнах моя баскетболен път. Този сезон ще дам най-доброто от себе си, за да спечелим титлата" заяви Георги Боянов след като се присъедини към отбора.

Женският баскетболен Берое привлече гард от САЩ

Това е Алия-Дийн Ахмад

Берое изгони американец

Мъжкият баскетболен Берое се раздели с американецът Дариъс Куизенбери по взаимно съгласие. Това съобщиха от клуба на своята официална страница.

Оклахома Сити победи Сакраменто за петнадесети успех от началото на сезона в НБА (ВИДЕО)

Вижте резултати от НБА

Рилски Спортист отпадна от ФИБА Къп

Българският шампион допусна четвърта поредна загуба

Берое се наложи над Левски в НБЛ

Старозагорци със солидна победа над “сините”

Далас вече търси как да се раздели с Антъни Дейвис

Американецът продължава да страда от контузии почти постоянно

ЛеБрон: Няма отбор, за който да не мога да играя

„Никога не съм имал конкретна позиция", коментира звездата

Гавалюгов бие в САЩ

Александър Гавалюгов и Санта Клара запазиха отличния си актив в колежанското първенство на САЩ, записвайки пета победа. Българинът и неговите съотборници надиграха Айдахо Стейт с 64:55 у дома.

България с Везенков срещу Армения

Вижте целия състав на "лъвовете"