Везенков се контузи, но не е тежко

Везенков се контузи, но не е тежко

Българинът пострада в края на третата четвърт при загубата от Панатинайкос

Българското крило на Олимпиакос Александър Везенков се е разминал с тежка контузия, информират медиите в Гърция.

Везенков пострада в края на третата четвърт при фаул на гарда на Панатинайкос Лефтерис Бохоридис. Той напусна игра и не успя да продължи втория мач от финалната серия в първенството на южната ни съседка, който Панатинайкос спечели с 67:65.

Направените тестове на дясното коляно на Везенков са показали наличие на костен оток на задната повърхност на медиалния тибиален кондил на дясното коляно. Българинът ще трябва да почива няколко дни и вероятно ще може да се завърне за четвъртия или евентуалния пети мач от финалната серия, но участието му в предстоящия трети в неделя в Пирея е малко вероятно.

След първите две срещи резултатът в серията между Олимпиакос и Панатинайкос е равен - 1:1 победи.

Разкриха името на новия селекционер на България

Любомир Минчев заменя Росен Барчовски на поста

Бостън Селтикс постигна първи успех през сезона

Шей Гилджъс-Александър вкара 23 точки за победа на Оклахома

Локомотив (Пловдив) победи Берое в НБЛ

Пловдивчани спечелиха като гости с 3 точки разлика

Лука Дончич остава извън терена поне седмица

Словенският баскетболист Лука Дончич има ключова роля за Лос Анджелис Лейкърс още на старта на първия си пълен сезон с отбора от НБА, като записа средно 46 точки, 11.5 борби и 8 асистенции на мач, но сега ще трябва да се справи с няколко контузии.

Резултатите в НБА

Ето как свършиха битките на корта тази нощ

Селта записа първа победа за сезона след инфарктен успех над Осасуна (ВИДЕО)

Това се случи след два обрата

Черно море Тича се наложи над Академик Бултекс във Варна

Домакините продължиха добрия си старт

Новакът в НБЛ Ботев (Враца) с първа победа за сезона

Тимът се наложи като гост над Шумен

Балкан нанесе първа загуба на Рилски спортист

"Зелените" се наложиха над шампионите в Ботевград