Втори успех за САЩ на Световното по баскет

Втори успех за САЩ на Световното по баскет

САЩ записа втора поредна победа на световното първенство по баскетбол в Турция, след като в мач от Група “В” се наложи с 99:77 над Словения

САЩ записа втора поредна победа на световното първенство по баскетбол в Турция, след като в мач от Група “В” се наложи с 99:77 над Словения.

 
Кевин Дюрант вкара 22 точки за успеха на янките, а Кевин Лав добави 10 точки и 11 борби. Руди Гей завърши 16 точки, докато Ръсел Уестбрук и Андре Игуодала се отчетоха с по 11.
 
Бощян Нахбар реализира 13 точки за словенците, които се радваха на огромна подкрепа от трибуните.
Везенков в националния тим срещу Норвегия

Националният селекционер Любомир Минчев определи състав от 16 баскетболисти за европейската квалификация срещу Норвегия

Везенков на мач от титлата в Гърция

Александър Везенков завърши с 24 точки, 3 борби и 2 асистенции, а Олимпиакос спечели срещу гостуващия Панатинайкос със 102:92 (47:45) в третия финал в гръцкото баскетболно първенство, с което "червено-белите" поведоха с 2:1 победи в серията за титлата и са само на още един успех от златните отличия.

Сан Антонио смълча "Медисън Скуеър Гардън"

Тексасци намалиха изоставането си във финала на НБА

Сезонът на Локомотив Пловдив

Вижте какво се крие зад сребърните медали на БК Локомотив Пловдив

Засилват мерките в НБА заради присъствието на Доналд Тръмп

Президентът на САЩ ще е в залата за мач номер от финалната серия

Фатална грешка на Уембаняма подари победата на Никс в мач 2 от финалите в НБА (ВИДЕО)

Ню Йорк Никс постигна драматична победа като гост над Сан Антонио Спърс със 105:104 точки и поведе с 2-0 във финалната серия на НБА