15 души арестувани преди ЦСКА - Лудогорец

15 души арестувани преди ЦСКА - Лудогорец

В задържаните са намерени забранени предмети и наркотици

15 души са били задържани преди началото на футболната среща между ЦСКА и Лудогорец, играла се вчера вечерта на стадион „Българска Армия“ в столицата, съобщават от МВР.
 
На контролно-пропускателните пунктове на стадиона, полицейските служители са задържали 10 мъже на възраст между 18 и 44 години и 5 непълнолетни момчета. 
 
В трима от тях са били намерени наркотични вещества, в двама - маски, а в останалите десет полицаите открили пиротехнически изделия.
 
Не са допуснати сериозни нарушения на обществения ред в столицата във връзка с провеждането на спортната среща, констатираха от полицията.

 

Феновете на Левски отвяха конкуренцията в Европа

Мачът на "сините" е най-посетен от всички в евротурнирите

8888 превзе AURA Festival с игри, награди и незабравими емоции

Посетителите се потопиха в света на 8888 с интерактивни игри, предизвикателства и изненади, а най-големите късметлии си тръгнаха с награди на момента

Хебър скочи заради концерт на Цеца в Пазарджик

"Гробарите" са против концерта на стадион "Георги Бенковски"

Спартак Вн успя да задържи звездата си

Бернардо Коуто остава при "соколите"

Мощен френски нападател е близо до подпис във Втора лига

Жак Байо Мбен за последно е играл в Исландия

Неделев: Надявам се да помогна с опит и магия

Тодор Неделев се завърна в Ботев

Септември победи Беласица в контрола

Проверката се игра в Разлог

Димитър Пенев за мача с Нигерия на САЩ 94: Горещината направо ни отказа

Треньор номер 1 на миналия век беше отличен с награда "Златен трикольор" за приноса си към българския футбол

Черно море пуска в продажби абонаментните карти за новия сезон

ПФК Черно море АД започва продажбата на клубни карти за сезон 2025/2026 г.