300 привърженици ще подкрепят България срещу Люксембург

300 привърженици ще подкрепят България срещу Люксембург

Националите ни гостуват тази вечер от 21:45ч.

Около 300 привърженици ще подкрепят българския национален отбор по футбол на Стад дьо Люксембург днес. България гостува на Люксембург в петата среща от група С/3 на турнира на УЕФА Лига на Нациите.

Българите, които ще развеят трибагреника във Великото херцогство, са от самия Люксембург, от Франция и Белгия, които работят в региона. Има и група, която пристига от България.

Иначе пресаташето на футболната федерация на Люксембург заяви, че очакванията днес са за пълен стадион. 9 386 е капацитетът на стадиона, като единствено няколко свободни места има около българския сектор.

Теренът, на който ще се играе срещата днес, е от хибридна трева, произведена в Канада. Стадионът струва 80 милиона евро, строен е 4 години от 2017-а до 2021-а година и разполага с паркинг от 2000 места.

Мачът Люксембург – България е днес от 21.45 часа, като по същото време е и другата среща в потока Северна Ирландия – Беларус.

Черно море е пред раздяла с чужденец

Уеслен Жуниор е все по-близо до изхода в Черно море

ЦСКА взима петима нови през зимната пауза

ЦСКА вече подготвя активно зимната си селекция, като целта е тимът да бъде подсилен сериозно преди подновяването на сезона

Президентът на Арда подкрепи Александър Тунчев

Президентът на Арда Яшар Дурмушев разкри пред „Мач Телеграф“, че в куба дори не е обсъждана възможността за смяна на треньора Александър Тунчев

Веласкес иска да върне формата на Карл Фабиен срещу Добруджа

Треньорът на Левски Хулио Веласкес има сериозна задача преди двубоя с Добруджа и тя е свързана с Карл Фабиен

Спасеният Спартак Варна приема разклатения Ботев Пловдив

Отборът на Спартак Варна се изправя срещу Ботев Пловдив в мач от 13-ия кръг на efbet Лига

Дербито на "железничарите": Локо (Сф) приема летящ Локо (Пд)

Отборът на Локомотив София се изправя срещу Локомотив Пловдив в мач от 13-ия кръг на първенството

Арда излиза на "Огоста", за да продължи кризата в Монтана

Мачът започва в 15,00 часа

Обновиха съблекалните на стадион "Цар Самуил" в Петрич, поп ги освети

Беласица в момента се намира в сериозна игрова криза

Защитник се завръща в групата на Локо (Пловдив) за дербито срещу адашите

Адриан Кова бе наказан