5-звезден хотел и 20 градуса за Славия в Турция

5-звезден хотел и 20 градуса за Славия в Турция

"Белите" направиха първа тренировка в лукс условия, очакват чужденци на проби

Славия направи първа тренировка от зимния си подготвителен лагер в Турция. "Белите" пристигнаха снощи в 5-звездния хотел "Сентидо Голд Айлънд" между Манавгат и Алания и тази сутрин направиха занимание в комплекса.

Столичани са изключително доволни от предоставените им условия, като старши треньорът Иван Колев може да разчита на четири перфектно подготвени затревени игрища. Българите също така се радват на отлично време и температури от 20 градуса. Всичките 26 футболисти на Славия взеха участие в сутрешната тренировка, а в 17.00 часа започна второто за деня занимание.

В лагера на "белите" очакват до края на седмицата да пристигнат още няколко чуждестранни футболисти на проби. В програмата до края на седмицата Колев е планирал двуразови тренировки всеки ден с изключение на четвъртък, когато отборът ще има само едно занимание.

Футболистите ще получат почивен ден в неделя, а следващата сряда ще изиграят и първата си проверка в Турция, като съперникът ще бъде определен най-късно до утре. Групата на Славия ще остане в "Сентидо Голд Айлънд" до 28 януари, след което ще се премести в друг турски курорт, където ще продължи подготовка до 14 февруари. 

Локомотив (Пловдив) с информация за феновете си преди гостуването на ЦСКА 1948

Билетите за привържениците на Локомотив (Пловдив) за гостуването на ЦСКА 1948 вече са в продажба онлайн, съобщиха от пловдивския клуб.

Решено: Николай Киров остава начело на Ботев Пловдив

Ботев Пловдив е получил множество откази от различни треньори, които са били набелязани да заменят Николай Киров

Керкез прави поне две промени за Арда

Петко Панайотов, Ето’о и Питас с големи шансове да започнат в Стара Загора

Тревога в Лудогорец: Текпетей виси за Левски

Крилото на Лудогорец Бърнард Текпетей най-вероятно няма да играе при гостуването на Левски в петък.

Левски предлага нов договор на Кристиан Димитров

Ръководството на Левски ще се срещне след дербито в петък с Лъчезар Танев, съобщава „Мач Телеграф“

Синът на Стойчо Младенов ще е помощник на Тодор Янчев при младежите

Синът на Стойчо Младенов - Стойчо - младши, ще влезе в щаба на новия селекционер на младежите на България Тодор Янчев

Икена ще продължи кариерата си в Либия

Бившият халф на Левски - Клемент Икенна направи трансфер в Либия

Емил Ценов с официален дебют за Оренбург, изигра 90 минути при успеха над Рубин (Казан) (ВИДЕО)

Мачът бе от турнира за Купата на Русия

Добруджа изби рибата с топ трансфер, привлече португалец с впечатляваща визитка

Клиентът на Жорже Мендеш Томаш Силва подсили новака в елита