Ачиари: Никога не съм играл в такива условия

Ачиари: Никога не съм играл в такива условия

„Това обаче не е оправдание, вкараха ни 2 гола от статични положения“

„Равностоен мач, с малко ситуации за гол.“

Това каза треньорът Хосе Луис Ачиари след загубата на Берое с 1:2 от ЦСКА 1948 в осминафинален двубой от турнира за Купата на България.

„Искам да поздравя моя отбор и този на ЦСКА 1948. Беше много трудно. И двата съсава оставиха всичко на терена“, посочи той.

„Когато водехме контролирахме мача, но имаше две статични положения. Първо ни изравниха. После ни вкараха втори гол”, допълни Ачиари.

„Като футболист играх в Испания и Аржентина. Никога не съм играл в такива условия, но това не е оправдание. Топката вървеше добре. Беше един равностоен мач. Направихме добър мач, бяхме близо.“

Локо ПД се раздели с нападател

Локомотив (Пловдив) се раздели с нападателя Петър Андреев, съобщиха от клуба. Двете страни са постигнали споразумение за прекратяване на договора по взаимно съгласие.

Треньорът на Локо Пд продължи договора си

Старши треньорът на Локомотив Пловдив - Душан Косич, поднови договора си с „черно-белите“, обявиха официално от клуба.

Националният селекционер и Кирил Десподов дадоха своя вот за анкетата на ФИФА

Селекционерът на националния отбор на България Александър Димитров гласува за Килиан Мбапе в анкетата на ФИФА за най-добър футболист в света за годината.

Левски работи усилено за нов в атаката на "сините"

Левски активно работи по въпроса поне едно ново попълнение да пристигне за атаката на тима в близките дни. 

Лудогорец среща поляци и унгарци

Лудогорец ще изиграе само две контроли по време на зимната подготовка.

Славия отмъква юношеска звезда на Локо Сф

Славия е напът да отмъкне звездата на юношите на Локомотив София, Емилиян Гогев.

Берое се насочва към Втора лига

Берое може най-после да погледне и към българския пазар по отношение на нови попълнения.

Божинов: Трябваше да подскажат на Хулио Веласкес за Славия

Бившият нападател на Левски Валери Божинов не е доволен от някои решения на шефовете на тима.

ЦСКА назначи отговорник за "Армията"

ЦСКА е назначил човек, който ще ръководи процесите на новия стадион "Българска армия".