Агентът на Вандер: Вече съм се свързал с колеги за трансфер в чужбина

Агентът на Вандер: Вече съм се свързал с колеги за трансфер в чужбина

„Той има малко джобни и не знае кога ще получи другите си заработени суми“

Нападателят на Ботев (Пд) Вандер Виейра със сигурност напуска потъващия кораб на „канарчетата“. Мениджърът на футболиста Джери Перейра коментира пред „Меридиан Мач“ ситуацията около своя клиент.

„Точно преди малко се чух с Вандер. Той е притеснен. Казали са им таван на заплатите 3000 евро. Той е чужденец и това не му харесва. Има малко джобни. Не знае кога ще получи другите си заработени суми“, разкри бившият защитник на Шумен, Славия и Локо (Сф), който в последните години доведе в „А“ трупа едни от най-силнопредставящите се бразилци.

„Търся му отбор и най-вероятно няма да е в България, тъй като няма кой тим от „А“ група да му плати парите, които получава. Вече съм се свързал с мои колеги за трансфер на Вандер в чужбина. Малко е вероятно той да остане в Ботев“, каза още Джери Перейра пред „Меридиан Мач“.

Интересното е, че само преди три седмици Вандер имаше чудесна оферта от казахстанския Иртиш. Шефовете на „жълто-черните“ бяха приели да го продадат или поне да го пуснат под наем. Самият футболист обаче отказа и се надяваше да получи повече шансове за изява от Любо Пенев. Малко след това обаче се разигра драмата с КТБ и поставянето й под специален надзор от БНБ, което на практика разруши футболния проект на Цветан Василев.

Илиян Филипов: Лъчезар Балтанов ще води Ботев Пловдив

Финансовият благодетел на Ботев Пловдив Илиян Филипов говори в предаването "Домът на футбола" по актуални теми, свързани с клуба и обяви кой води временно "канарчетата"

Бившият футболист на ЦСКА Мика Пинто си намери отбор

Той подписа с нидерландския Дордрехт

Официално: Локо (София) преподписа с вратаря Мартин Величков

Новият договор на стража е до лятото на 2027 година

Капитанът на Спартак (Варна) защити клуба

Капитанът на Спартак Варна - Деян Лозев, излезе с обръщение в социалните мрежи към феновете на "соколите", след като стана ясно, че в офисите на клуба е имало посещение от Икономическа полиция

Станислав Генчев: Скоро ще видим Ибе в игра

Наставникът на Локомотив София Станислав Генчев призна, че съвсем скоро ще видим в игра звездното попълнение на "железничарите" - Джордан Ибе

Левски с най-голяма глоба от БФС след последния кръг

Дисциплинарната комисия към Българския футболен съюз обяви глобите и наказанията след 21-вия кръг на efbet Лига