Акрапович: Исках тази точка, за да вдигна отбора

Акрапович: Исках тази точка, за да вдигна отбора

Старши треньорът на Хебър Бруно Акрапович сподели мнението си след загубата на Хебър с 0:1 от Черно море

“Да вдигнеш отбора след такъв момент е много труден. На фона на играта заслужавахме поне точка. Имахме и първия шанс в мача. Случват се негативни неща и отборът няма за какво да се хване, така че трябва да инвестираме много сили, много работа, за да стоим равностойно с противника”, започна Акрапович.

“Нито един червен картон не е оправдан. Аз отидох да му кажа "Техният играч държи топката, искаме да вдигнем топката в наказателното поле и той го удари с лакът". И той дава на моя играч жълт картон. Това му казах. И двата червени картона не са червени картона. Защо го прави така? Черно море няма нужда. Те имат добър отбор. Те нямат нужда от подкрепа от съдиите”, продължи той.

“Да, мисля, че това са мачове, от които можем да спечелим точки. Просто исках тази точка, за да се вдигне отборът. Не искам с нищо да се оплакваме. Виждам момент”

 

Сашо Евтимов: Няма да бъда част от управлението на Спартак (Варна)

Той обаче увери, че ще изпълнява поетия ангажимент към клуба

Хуан Переа: Нямаме поставена цел в първенството

Ако вкарвам по 2 гола на мач, мога да стана голмайстор на първенството

Петър Карачоров: Приятно изненадани сме от първите мачове (ВИДЕО)

Селекционерът на България U15 с коментар за впечатленията му след турнира на УЕФА

Ботев (Пловдив) пуска в петък билетите за дербито с Локомотив

Битката за Пловдив е на 1 ноември от 14:45 часа на стадиона в парк “Лаута”

ЦСКА без трима срещу Берое

Турицов най-сериозно контузен

Министър Иван Пешев откри обновения футболен терен в НСА

Ремонтът е на стойност 853 592 лева

Ботев (Пд) не спира инвестициите: Базата отново оживява

На "Коматево" започна пълно реновиране на централния терен

Трима отпаднаха от групата на Черно море за мача със Славия

Двубоят е в събота в София

Йънг Бойс - Лудогорец е под въпрос

Лоши метеорологични условия в Берн