Акрапович: Левски има едни от най-силните футболисти в България

Акрапович: Левски има едни от най-силните футболисти в България

„Радваме се, че такъв голям клуб ни идва на гости", каза треньорът на Хебър

Треньорът на Хебър Бруно Акрапович говори преди домакинството на Левски. Той похвали "сините", като заяви, че имат един от най-силните футболисти в България. 

„Радваме се, че такъв голям клуб ни идва на гости. Надявам се, че ще стане хубав празник за града и ще играем пред много хора. Нека и нашите фенове, и тези на Левски да допринесат за празника. При нас настроението е добро. След този мач, който изиграхме с Ботев Пд, и аз, и момчетата ми се уверихме, че имаме сили да се противопоставим на всеки, щом си тръгнахме с точка от толкова трудно място за гостуване. Можеше и да победим, изпуснахме 100%-ово положение, но след нас и Ботев пропусна. Съжалявам, че не спечелихме, но трябва да се учим от грешките си“, коментира босненският специалист пред „Мач Телеграф“.

Той отправи и комплименти към съперника си в утрешния мач. „Левски има едни от най-силните футболисти в България. Победата им над Лудогорец никак не беше случайна и поне аз изобщо не съм изненадан от нея. Веднага си пролича и почеркът на новия треньор. Питате ме дали съм видял и слабости. Естествено! Гледах мача между Манчестър Сити и Реал Мадрид и видях слабости в Сити. Няма как и Левски да няма. Има, разбира се, и ще се опитаме максимално да се възползваме от тях. Като се има предвид, че ние сме последни, а те са втори, би трябвало да приемем за успех и равенството. Тази евентуална точка обаче на нас не ни върши работа и ще се опитаме да вземем три. Независимо дали ще успеем да победим в този мач, трябва да покажем, че сме живи и хората да си тръгнат доволни от стадиона, както и да е завършил мачът“, завърши Акрапович.

Арда с Ивелин Попов срещу ЦСКА

Тунчев потвърди трансферът

Добруджа пусна в продажба билетите за Локо (София)

Втори мач за новака в Добрич

БФС обяви край на първи етап от важен проект

Мащабното изследване ще продължи своето развитие в следващите години

Двама от ЦСКА аут за Кърджали

Джеймс Ето’о се завръща след наказание

Шеф на Спартак (Варна): Парите от Общината отиват за дълга към НАП

Гласуваната от Общинския съвет сума от 550 000 лева за Спартак (Варна) е необходима за плащане към Националната агенция за приходите

ЦСКА отбеляза 45 години от успеха с 1:0 над Нотингам Форест

ЦСКА си припомни за един от най-големите успехи в своята история

Общината отпусна 550 000 лева на закъсалия Спартак Варна

След едномесечна борба Спартак Варна получи финансова инжекция от местната власт, след като извънредна сесия на Общински съвет Варна завърши с положително решение за клуба

ОФИЦИАЛНО: ЦСКА 1948 се подсили с френски халф

Французинът Йоан Манен официално подписа с ЦСКА 1948, като информацията бе съобщена от благодетеля на тима Цветомир Найденов още преди няколко дни

Сектор В на "Герена" е разпродаден за Лудогорец

Сектор В на стадион „Георги Аспарухов“ също е разпродаден за мача между Левски и Лудогорец