Акрапович: Поемам вината за загубата от Левски!

Акрапович: Поемам вината за загубата от Левски!

"Не съм чак толкова недоволен от момчетата", разкри треньорът на Хебър

Старши треньорът на Хебър Бруно Акрапович сподели кое е попречило на пазарджиклии да се противопоставят на Левски след загубата на "гробарите" с 1:4 от "сините" в Пазарджик. 

„Защо не се получи, има различни неща, най-голямата вина е при мен, защото не можахме да отговорим на играта на двама играчи от тях – Евертон Бала и Джавад ел Джемили. Не успяхме да ги хванем. Те ни вкараха и един фантастичен гол отдалеч, което разби плана ни за мача. Искахме да издържим първото полувреме, а второто полувреме със смени да опитаме да извлечем максимума от този мач“, започна Акрапович. 

„Успяха, аз не съм чак толкова недоволен от момчетата, защото те се раздадоха. Имат характер и качество, но този противник беше на много по-високо ниво от нас“, добави той. 

„Да, нашата концентрация отива към другите отбори, имаме качество, съставът ни е добър. Този гол отдалеч ни стресна, загубихме концентрация и стил на игра. Опитахме се да променим схемата, но противникът ни беше концентриран и не допусна ние да се върнем в мача. Все пак вкарахме гол, но противникът ни беше много по-добър и ни надигра“, каза още специалистът. 

„Всеки отбор в България иска да продава играчи. Набил Макни има класа и аз го искам тук, той има самочувствие, помага, раздава се и затова искам да остане при нас“, завърши Акрапович. 

Ливърпул спря пропадането с разгром насред Франкфурт (ВИДЕО)

Слот заби Салах на пейката след четирите загуби

Петър Станич: Не сме свикнали на изкуствен терен

Ще направим всичко възможно да си тръгнем с трите точки, обяви играчът на Лудогорец

Голмайсторът на Берое аут за ЦСКА

Салдо се контузи преди визитата в София

БФБ отложи решението за нов селекционер

Българска федерация по баскетбол отложи решението за избор на нов селекционер на мъжкия национален отбор

Руи Мота: Играчите се вълнуват повече за мачовете в Лига Европа

Руи Мота заяви, че футболистите на Лудогорец са много по-развълнувани, когато играят в Лига Европа спрямо вътрешния шампионат

Голмайсторът на Септември: При Стамен Белчев играем все по-добре

Благодаря на Николай Митов, че ми даде възможност да играя, каза Фурие

Две победи и загуба за България U15

Полша развали перфектния баланс на "лъвчетата"

Защо Ботев (Пд) се спря на Херо?

Илиян Филипов с коментар за треньорския пост при "канарчетата"

БФС и официалният партньор на Серия „А“ представиха иновативни решения за анализ на данни

Добрин Гьонов откри форума