Шефът на Спартак Варна Алекс Илиев изрази задоволство то отбора, който правят за новия сезон. Той призна още, че очаква историческа първа победа на неговия тим в дербито на Варна в елита на „Тича“. Черно море и Спартак се срещат във втория кръг на новото първенство.
"Ако се върнем само една година назад и погледнем откъде тръгнахме, мисля, че на стадион „Спартак“ отново започва да се усеща надежда. Това е най-важното, заяви Алекс.
Очакват ни много работа, много битки и много емоции. Трябва да напълним стадиона. Трябва да се изсипем на „Тича“. Трябва да спечелим битката за Варна. Спартак трябва да бъде Варна, каза още той.





















