Александър Томаш: Резултатът не ни удовлетворява, ЦСКА винаги се бори за победа

Александър Томаш: Резултатът не ни удовлетворява, ЦСКА винаги се бори за победа

"Доволен съм донякъде от играта, но можем много повече"

Равенствата не удовлетворяват ЦСКА, който се бори само за победа, заяви треньорът Александър Томаш след 2:2 срещу Лудогорец в мач от 16-ия кръг на българското футболно първенство.

"Червените" стигнаха до точката с попадение на Матиас Фаетон в добавеното време.

На въпрос в интервю за Диема Спорт дали удовлетворен от равенството, Томаш отговори: "ЦСКА винаги се бори за победа, резултатът не ни удовлетворява. Доволен съм донякъде от играта, но можем много повече. През първото полувреме получихме гол от нищото, не успяхме да реагираме и да овладеем топката. Успяхме обаче да отбележим хубав гол", заяви Томаш.

"През второто полувреме имахме някои физически проблеми и променихме схемата, но не се получиха нещата с владението на топката. Давахме инициативата на Лудогорец, а те наказват това. Хубаво е, че не спираме да вярваме и вкарахме гол, но ние трябва да играем за победата", добави той.

"Убеден съм, че когато подобрим взаимовръзките и когато всички футболисти схванат идеите ни, нещата ще бъдат по-добри. Ще ни трябват и футболисти, които да решават мачове с индивидуалност, но към този момент играчите ни дават всичко от себе си", каза още Александър Томаш.

Левски започна преговори с Кристиан Димитров

Защитникът на Левски Кристиан Димитров ще трябва да проведе важни разговори с Даниел Боримиров.

Георги Костадинов пред постижение за Левски

Полузащитникът на Левски Георги Костадинов е пред мач №80 за отбора.

Любо Пенев сменя Александър Димитров при загуба от Грузия

Любослав Пенев може да се завърне като селелкционер на българския национален отбор.

ЦСКА продава халф през зимата

ЦСКА може да се раздели през зимата с един от футболистите, които привлече едва преди няколко месеца.

Веласкес: Не е нормално Левски да няма титла толкова години

Треньорът на Левски Хулио Веласкес говори за загубата в дербито с ЦСКА и посочи причината за поражението.

Левски се отказва от преотстъпен

Левски ще се откаже от един от преотстъпените си играчи.

ЦСКА отправи запитване за крило на Крузейро (ВИДЕО)

"Червените" искат Луис Фернандо

Мартин Кавдански прекрати кариерата си

За последно игра в Марек

Датчанин ще свири последния мач на България от квалификациите

Съдия номер 1 на Дания по футбол в момента Якоб Кеелет ще ръководи последната Световна квалификация на българския национален отбор в група „Е“ във вторник