Александър Томаш стегнал редиците в ЦСКА

Александър Томаш стегнал редиците в ЦСКА

Треньорът на "армейците" е вдигнал стандартите на тренировките в Банско

Александър Томаш внесе значителни подобрения в организацията и дисциплината в тренировъчния процес в ЦСКА. Той е установил значително по-високи стандарти в сравнение с предишния треньор Томислав Стипич. Това си е проличало от тренировките на тима в Банско, където отборът е на лагер в планината по време на международната пауза и новият треньор на „червените“ иска бързо да представи на играчите своите методи и идеи.

Стипич по никакъв начин не показа, че знае как да изкара тима от тежката ситуация в началото на сезона, а не показа доблест и да хвърли кърпата по-рано, за да спести ядовете на феновете. Сега Александър Томаш трябва да излиза от ситуация с 5 загуби в първите 6 мача от първенството.

Той обаче има доста по-голяма власт от предшественика си, което се доказа и от силните трансфери, които получи само в рамките на няколко дни. Както е известно, след идването на Томаш ЦСКА привлече левия бек Мика Пинто, халфовете Джеймс Eтo’o и Илиан Илиев-младши, крилото Зюмюр Бютучи и нападателя Аарон Исека. Чака се подпис и с централния защитник Лиъм Купър.

Станич: Не можем да правим повече грешки

Звездата на Лудогорец Петър Станич беше много доволен след успеха с 3:0 над ЦСКА.

Христо Янев: Трябва да си извадим уроци и поуки

Христо Янев изрази сериозно съжаление след поражението на ЦСКА с 0:3 от Лудогорец в Разград, като определи резултата като тежко крушение.

Хьогмо: Хубав ден за Лудогорец

Специалистът хвали Ивайло Чочев

ПО ШАМПИОНСКИ: Мощен Лудогорец разсипа ЦСКА с 3:0 (ВИДЕО)

Дуа, Станич и Круз донесоха победата

Гол с пета донесе победа на ЦСКА над Левски в Трета лига

Третият отбор на ЦСКА победи дубъла на Левски с 1:0 в мач от 23-тия кръг на Югозападната Трета лига, игран в Костенец.

Балтанов: Не се представихме по начина, по който искахме

Ботев Пловдив не се представи по начина, по който им се искаше на треньорите и футболистите, заяви наставникът Лъчезар Балтанов след поражението с 1:3 срещу Ботев Враца в мач от 26-ия кръг на efbet Лига.