Александър Томов разкри позицията на ръководството на ЦСКА за „червените” ултраси в сектора на Стяуа

Александър Томов разкри позицията на ръководството на ЦСКА за „червените” ултраси в сектора на Стяуа

Едно е дружбата между нашите фенове и тези на Стяуа, съвсем друго е, че когато български отбор печели, това е успех за страната

Александър Томов сподели позицията на ръководството на ЦСКА относно полемизираната подкрепа на „червените” ултраси за отбора на Стяуа в мача на румънския тим срещу родния шампион Лудогорец в София.
 

„Позицията ни е кратка и ясна – ние не можем от една страна да оспорваме дългогодишните приятелски връзки между наши фенове и такива на съседни страни. Винаги когато български отбор печели, това е успех за страната. Спирам дотук. И в частност това е успех за българския футбол, защото променя всички коефициенти. Не крия, че съм изпратил писмо до Лудогорец, в което ги поздравява за класирането. Нека не бъркаме двете неща. Има 20-годишна дружба между феновете на двата отбора. Това е една традиция от години. И съвсем друго е когато имаш едно принципно отношение. Пак казвам – когато има български отбор с успехи, това носи точки на страната и дава по-големи шансове”, каза Томов на пресконференция днес.  

Босненец и украинец ще свирят мачовете на Черно море в Европа

"Моряците" се изправят срещу Истанбул Башакшехир

Официално: Локомотив (Пловдив) с девето ново попълнение

Крилото е юноша на Левски и подписа за 2 години

Асоциацията на съдиите по футбол в България и Съдийската комисия към БФС стартират нов международен проект

Информацията за проекта вече се представя пред реферите от ранглистата на БФС

ЦСКА започва утре подготовка за старта на сезона

Вижте програмата на „червените“ до неделя

Спартак (Варна) трепери за звездата си

Панамецът е обвързан със варненския тим до 30 юни 2027 година

ЦСКА предлага рекордна заплата на израелски национал

27-годишният халф в момента е свободен агент

Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста

Първата ракета на България при жените Виктория Томова се изкачи с шест места в световната ранглиста сингъл на Женската тенис асоциация (УТА) след края на Откритото първенство на Великобритания.

Цветомир Найденов обяви още един трансфер

ЦСКА 1948 продължава да работи на трансферния пазар през това лято.

Ботев Враца обяви трансфера на нападател

От Ботев Враца обявиха привличането на нападателя Аймен Суда, който вече има сериозен опит по българските терени.