Александър Тунчев: Забравихме да мислим за футбол

Александър Тунчев: Забравихме да мислим за футбол

"До 30-ата минута не бяхме на себе си", призна той

Наставникът на Арда Александър Тунчев коментира поражението с 0:1 от Спартак във Варна в мач от петия кръг на efbet Лига и отбеляза къде играчите му са сбъркали.

„Не излязохме по най-добрия начин в мача. Може би има две причини – едната е голът, който допуснахме. До сега не съм си позволявал да казвам нищо срещу съдиите ,но в пореден мач леко и тънко изнервя това ни изнервя. До 30-ата минута не бяхме на себе си. Играчите бяха изнервени, караха се със съдиите и забравиха да мислят за футбол. До 30-ата минута нищо не се получаваше, през второто полувреме само ни липсваше по-голямата концентрация пред гола“, заяви Тунчев.

„За мен имаше ситуации, в които съдията показа странен критерий. Давам пример с една ситуация, в която Борислав Цонев отне топката и в гръб го блъска Ангел Грънчов. Съдията ми казва, че Боби търси контакт. Не го разбирам това, но съдията не ми е виновен, не ме разбирайте погрешно. Съдията по никакъв начин не повлия на резултата, но изнерви ситуацията“, каза още той.

„Подценяваме някои ситуации, говорим за това и на тренировка. Арда е добър отбор, но може да бъде и по-добър. Необходимо е време за новите футболисти да навлязат в ритъм. Нервността ни попречи“, завърши Тунчев.

Охене остава в Левски до края на сезона

Договорът на халфа изтича през лятото

Загорчич: Искахме промени, но те не се случваха

"Оставям доста приятели и много спомени и незабравими моменти", каза вече бившият треньор на Славия

Левски търси начин за раздяла с двама

"Сините" искат да се отърват от Фабио Лима и Патрик Мислович

ЦСКА праща скаут във Франция

Представителят на клуба ще гледа мачове от Лига 2, като акцент ще са няколко играчи, които вече са хванали окото на селекционерите в клуба

Левски напира за двама от ПСВ Айндховен

"Сините" си харесаха дуо от дубъла на "филипсите"

Георги Иванов получи подарък от Испания

Президентът на БФС се срещна със своя колега

Котев: Нямаше амплитуди в играта

“Бяхме в много тежка ситуация след мача с Турция", каза техническият директор на националния отбор

Десподов: Всеки футболист би се обидил от думите, че няма как да се гордеят с нас (ВИДЕО)

Капитанът на националния отбор на България – Кирил Десподов, беше разочарован след поражението с 0:4 от Испания

Илия Груев: Това е реалността (ВИДЕО)

Полузащитникът на националния отбор на България - Илия Груев, говори след поражението с 0:4 от Испания на „Хосе Сория“ във Валядолид в световна квалификация