Апостол Апостолов пред Novsport.com: Срещу Етър бяхме ощетени тотално от съдиите

Апостол Апостолов пред Novsport.com: Срещу Етър бяхме ощетени тотално от съдиите

Загубата на Септември (Симитли) от Етър (Велико Търново) (0:1) вкъщи разочарова кметът на Симитли Апостол Апостолов. Загубата у дома вече е трета за неговия отбор, след като преди това Септември загуби мачовете си срещу Ботев (Враца) и Чавдар (Етрополе), и направи реми с Вихрен (Сандански) на собствения си стадион. Ето какво заяви Апостолов в специално интервю за Novsport.com:

Загубата на Септември (Симитли) от Етър (Велико Търново) (0:1) вкъщи разочарова кметът на Симитли Апостол Апостолов. Загубата у дома вече е трета за неговия отбор, след като преди това Септември загуби мачовете си срещу Ботев (Враца) и Чавдар (Етрополе), и направи реми с Вихрен (Сандански) на собствения си стадион. Ето какво заяви Апостолов в специално интервю за Novsport.com:
 
- Г-н Апостолов вашият отбор продължава да няма победа у дома, а в същото време вчера допусна нова загуба с 0:1 от Етър (Велико Търново), коментарът ви за мача?
- Противно на всякаква логика, през целия мач диктувахме играта. Имахме един куп положения. И без положения отборът на Етър (Велико Търново) ни вкара един случаен гол и си тръгна с три точки. Повтарям, противно на всякаква футболна логика.
 
- Имате ли претенции към съдията, бяха отменени два гола заради засади на вашия отбор?
- Мисля, че при положението през втората част, когато Иво Лазаров се откъсваше сам, нямаше никаква засада. Така че и от гледна точка на съдийството нашият отбор е ощетен тотално.
 
- Предвижда ли се треньорска смяна в отбора и наказания на футболистите?
 - За какво трябва да повтарям едно и също в продължение на 6 месеца. Треньорът на стои на дневен ред като смяна. Това е положението.
 
- В предишен разговор казахте, че ако продължават нещата така, през зимата ще освободите голяма част от дошлите това лято футболисти и ще разчитате само на местни кадри?
- Най-вероятно ще стане точно така, защото няма смисъл да се харчат много, при положение че отборът не оправдава очакванията, които има към него. Сами виждате, че с тия 12 точки, които загубихме вкъщи, ние в момента трябва да сме първи с пет точки, пред останалите отбори. След като не получават нещата, какъв е смисълът да се харчат излишни пари. Така, че най-вероятно ще се лишим от услугите на опитните футболисти, които привлякохме.
 
- И все пак, какви са вашите очаквания през този сезон?

- Целта пред отбора е да не изпадне. Аз мисля, че не ни грози такава опасност от изпадане. Така че общо взето, въпреки непрекъснатите загуби на наш терен, мисля че не може да имаме такива притеснения, че отборът може да изпадне. Така че основната цел, която сме поставили ще бъде изпълнена. 


Хасан Шекиров

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Беласица официално представи новия си треньор

Христо Господинов ще води тима във Втора лига

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си

Локомотив (София) с информация за лагера в Дряново

От днес червено-черните започват тренировки на местния стадион „Локомотив“

Лудогорец изпревари Бенфика, ПАОК и Фенербахче на "VIVACOM CUP"

Динамо спечели турнира

Левски с първа тренировка в Правец, Сангаре се завърна (СНИМКИ)

Келиан ван дер Каап се готви индивидуално

Черно море стартира контролите с гостуване в Румъния

„Моряците“ със спаринг в Констанца тази сряда

ЦСКА започна подготовка със 17 футболисти (СНИМКИ)

На този етап ЦСКА привлече единствено младежкия национал Мартин Сораков

Локо Пловдив обяви предсезонните контроли

Локомотив (Пловдив) започна лятна подготовка. В 11:00 часа старши треньорът Душан Косич изведе "черно-белите" на първо занимание.