Арда организира безплатен транспорт за фенове за гостуването на Крумовград

Арда организира безплатен транспорт за фенове за гостуването на Крумовград

Мачът е в понеделник

От Арда обявиха, че клубът организира безплатен транспорт за своите фенове за двубоя от 1/8-финалите за Купата на България срещу Крумовград, който ще се играе в пловдивския квартал "Коматево". 

"Уважаеми фенове на Арда на 16 декември от 13:00ч., нашият отбор ще изиграе изключително важната среща от 1/8-финалите от турнира за Купата на България срещу Крумовград. Ръководството на клуба организира безплатен транспорт до Коматево, където ще се играе мачът.

Всеки, който иска да подкрепи отбора може да се обади на телефон 088 730 9261. Нека покажем, че фенове и футболистите сме едно цяло", написаха от клуба. 

Според букмейкъра Palms Bet шансовете в мача Крумовград - Арда са изравнени. Вероятността за победа на един от двата отбора е по 38,6 процента. Шансовете за равенство са 28%.

Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

ФИФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград

НА ЖИВО: Черно море – Арда 0:3

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол