Арда организира екскурзия мача с ЦСКА

Арда организира екскурзия мача с ЦСКА

Двубоят е в понеделник от 20:15 часа

Арда организира екскурзия за своите фенове във връзка с предстоящото гостуване на ЦСКА в първия кръг на плейофите на efbet Лига. Новината бе съобщена официално от клуба. 

 
Двубоят е в понеделник от 20:15 часа на стадион "Българска армия".
 
Ето какво обявиха от клуба:
 
"Фенове на Арда, от 3 май започва плейофната фаза на първенството. Нашият отбор има огромна нужда от Вашата подкрепа. На 3 май футболистите на Арда гостуват на ЦСКА-София от 20:15 ч. Всички желаещи да станат част от тази среща могат да се възползват от организираното пътуване до София. За целта, сборен пункт за желаещите да гледат на живо мача, е на паркинга пред "Арена Арда" в деня на мача в 14:00, а тръгването е в 14:30 ч. От фен клуба предупреждават, че няма да бъдат допускани лица в нетрезво състояние, както в автобусите, така и на стадиона. Също така с предимство са всички членове на фенклуба, както и предварително записаните. За повече информация и записване може да се обаждате на тел. 0889735079 – Бейтула. Записването може да стане и във фен магазина.

От фенклуба приканват всички привърженици на Арда да са облечени в синьо, каквито са клубните цветове".
Тежък скандал в Хебър, Митов плаши с напускане

Тежък скандал се разврази в Хебър (Пазарджик), след като шефът на детско-юношеската школа Йордан Чолов е заплашил наставника на клуба Николай Митов.

Левски подписа със свой юноша

Юношата на ПФК Левски Стивън Стоянчов подписа професионален договор с родния си клуб. Контрактът е за срок от три години, съобщиха официално от лагера на "сините".

Джанлуиджи Донарума е готов за трансфер

Пари Сен Жермен няма да го принуждава

 ЦСКА взима национал на Португалия

Бруно Жордао бил оценяван за 8,9 млн. евро

Бивш вратар на ЦСКА се завръща във футбола на 39 г.

Бившият алжирски национал Райс Мболи ще поднови кариерата си след пауза от година и половина.

Новият треньор на Монтана Анатоли Нанков: Повечето момчета са млади и жадни за успехи

Анатоли Нанков, който бе назначен за старши треньор на отбора на Монтана, заяви, че е хубаво, че ядрото на тима е запазено от миналия сезон.

Левски взима на промоция новия алжирец

“Сините” ще привлекат Акрам Бурас за двойно по-ниска сума

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.