Арда отмъква трансферна цел на Левски

Арда отмъква трансферна цел на Левски

Серкан Юсеин се очаква да продължи кариерата си в Кърджали

Националът Серкан Юсеин се очаква да продължи кариерата си в Арда, а не в Левски, който отдавна го преследваше, пише “Блиц“.

Договорът на 28-годишния офанзивен халф с клуба от Кърджали предстои да бъде подписан съвсем скоро. Остава само да бъдат доуточнени дребни детайли.

Както е известно, Серкан Юсеин стана свободен агент, след като напусна Крумовград. Той разкри, че си тръгва заради конфликт с треньора Атанас Рибарски.

Серкан беше упорито спряган за преминаване в Левски по настояване на бившия му треньор в Крумовград Станислав Генчев, който обаче преди дни се раздели със сините.

В кариерата си до момента пловдивчанинът Юсеин e играл в родния си Ботев, Лудогорец, Царско село, ЦСКА 1948 и Берое.

Мартин Георгиев: Треньорът ни каза, че показваме израстване

Защитникът на България Мартин Георгиев сподели мнението си след поражението от Турция с 0:2 в Бурса

Филип Кръстев: От години излизаме смачкани

Халфът на България Филип Кръстев, отправи много силно послание към всички българи след загубата с 0:2 в гостуването на Турция

Георги Русев: Колективът е добър, головете ни липсват (ВИДЕО)

Крилото на България смята, че в отбора има притеснение от грешки, заради лошите резултати

Християн Петров: Когато хората не са зад теб, е трудно

Бранителят на България – Християн Петров, сподели мнението си след загубата с 0:2 от Турция в квалификация за Мондиал 2026

Александър Димитров: Набираме смелост, критиките към мен, не към отбора (ВИДЕО)

Националния ни селекционер остана доволен от себераздаването на футболистите

ЖАЛКО! Спорна дузпа и автогол провалиха България (ВИДЕО)

Георги Русев уцели греда при 0:2 от Турция

Чочев се изравни с Гунди

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев записа своя 50-и мач за националния отбор.

Десподов изравнява Стойчо Младенов, Чочев може да настигне Гунди

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов ще запише днес своя мач номер 59 с екипа на България, стана ясно след като селекционерът Александър Димитров обяви стартовия състав за гостуването на Турция от Световните квалификации.

НА ЖИВО: Турция - България 2:0, автогол на Атанас Чернев

Русев уцели гредата, следете срещата в Бурса тук