Арда продава трима

Арда продава трима

Трима футболисти на Арда може да осъществят изходящи трансфери в чужбина през зимата

Трима футболисти на Арда може да осъществят изходящи трансфери в чужбина през зимата, твърди „Тема Спорт“. Това са нападателите Чинонсо Офор и Тонислав Йорданов, както и крилото Станислав Иванов. Спортно-техническото ръководство на кърджалийци вече е получило запитвания за състезателите. На база евентуалната им продажба ще се работи и върху селекцията. В Арда вече са набелязали няколко футболисти, както отвън, така и от България, но първо ще се види ще има ли изходящи трансфери.

До десетина дни ще стане ясна и програмата за зимната подготовка. Желанието на треньорския екип е да има лагер в Турция, като се работи вече в тази насока. Първата тренировка за 2025 година ще е на 4 или 6 януари (събота или понеделник). 

Отборът продължава да се готви за съботното домакинство срещу Локо Пловдив. На този етап наставникът Александър Тунчев няма кадрови проблеми.

Наш национал в идеалния отбор на Втора Бундеслига

Българският национал Лукас Петков беше включен в идеалния отбор на сезона на Втора Бундеслига на списание „Кикер“, стана ясно след калкулирането на точките от гласуването.

Бразилски съд разкри колко дължи Ботафого на Будогорец

Бразилски съд публикува официалния списък с кредиторите на Ботафого и предостави 15-дневен срок за възражения от страна на заинтересованите лица, ако не са съгласни с посочените от клуба задължения.

Черно море с първо лятно попълнение

Черно море започна лятната си селекция с привличането на защитника Венцислав Керчев, който за последно игра в Добруджа.

ЦСКА 1948 се разделя със Симеон Василев

Ръководството на ЦСКА 1948 официално обяви поредната кадрова промяна в представителния си отбор в разгара на лятната подготовка.

БФС даде подробности за критериите при изготвянето на програмата на клубовете

С цел по-доброто планиране на програмата на клубовете, улесняване на привържениците и осигуряване на по-голяма предвидимост за всички заинтересовани страни, Българският футболен съюз (БФС) и Българската професионална футболна лига (БПФЛ) въведоха единни критерии при определянето на програмата на срещите от efbet Лига за клубовете, участващи в европейските клубни турнири.

Ботев (Пловдив) подписа първи професионален договор със свой юноша

Ботев (Пловдив) подписа първи професионален договор с Васил Иванов, съобщиха от футболния клуб.