Арда със сериозни приходи от Европа и трансфери

Арда със сериозни приходи от Европа и трансфери

Кърджалии напълниха касата

Ако има тим в България, който да показва най-голямо бизнес израстване през годината, то това е Арда. Отборът вече е заработил 1 275 000 евро от участието си в евротурнирите, а то дори не е завършило. Предвид силните си игри до момента и предстоящия опонент Ракув, няма да е странно, ако тимът на Александър Тунчев продължи похода си, пише "Мач Телеграф".

Освен това Арда направи най-силното си трансферно лято, продавайки трима играчи за почти 2 милиона евро. Нападателят Чинонсо Офор бе спазарен с Балтика 900 000 евро. За Тонислав Йорданов кърджалийци получиха 700 000 евро от Кишварда, а за Станислав Иванов – 350 000 евро от Лудогорец.

Така общо тимът е заработил 3 200 000 евро до момента сезона през момента, с което се превръща в една добре самозахранваща се машина. Това показва качествената работа не само на треньора Александър Тунчев, но и на директора Ивайло Петков, и на собствениците на клуба.
Ботев (Ихтиман) - Марица (Милево) е финалът за Купата на Аматьорската лига

Ботев (Ихтиман) се класира на финал за Купата на Аматьорската лига, след като на стадион „Огоста“ в Монтана се наложи с 2:1 над Бдин (Видин).

Косич: Хубав мач, но оставаме стъпили на земята

Старши треньорът на Локомотив Пловдив Душан Косич коментира победата на неговия отбор над Арда с 4:0 в първи полуфинал за Sesame Купа на България

Тунчев: В този мач направихме най-много подаръци

Старши треньорът на Арда - Александър Тунчев, сподели мнението си след тежката загуба с 0:4 от Локомотив Пловдив в полуфинал за Sesame Купа на България

Локо Пловдив отнесе Арда и мисли за финала в Sesame Купа на България (ВИДЕО)

"Смърфовете" нанизаха четири гола в Кърджали

15 000 билета за Левски - ЦСКА вече са продадени

Феновете на ЦСКА и Левски се активизираха още по-мощно, като вече има продадени 15 000 билета за сблъсъка от плейофите на efbet Лига

НА ЖИВО: Арда - Локо Пловдив 0:2

Следете втория полуфинал за Купата тук