Арда вече се готви за Черно море

Арда вече се готви за Черно море

Мачът е в събота

 Отборът на Арда започна подготовка за последния си официален мач за календарната 2019 година срещу Черно море. След натоварената изминала седмица с два мача срещу ЦСКА за Купата и за първенство футболистите на Стамен Белчев ще закрият есенния полусезон с визита във Варна.

 
 
Днешната тренировка се проведе на "Арда Арена" и премина в отлично настроение между играчите. Повод за това е достойното представяне и в двата мача срещу столичани. Добрата новина за Белчев е, че наравно със своите съотборници вече тренират Радослав Василев, Дарен Сидул и Атанас Кръстев.
 
Двубоят от 20-ия кръг на efbet Лига между Черно море и Арда ще се играе на 14 декември от 14.15 часа на стадион "Тича".
 
Варненци са шести в класирането с 28 точки, а веднага след тях с точка по-малко за кърджалийци.
Галатасарай и Академия "Хаджи" спечелиха "Голд Къп" в Кранево

Турнирът за пореден път бе най-силният в България

Веласкес: Без еуфория преди Лудогорец

"Сините" без проблеми в състава за дербито

БФС отговори на Ботев (Пд) и Левски

От централата пуснаха съобщение до двата клуба

Левски с последна тренировка преди Лудогорец

“Сините” приемат шампионите утре вечер в дербито за върха

ЦСКА обяви групата за мача с Арда

“Червените” гостуват в Кърджали днес

Лъчезар Димов: Нашата цел е да изградим силно поколение (ВИДЕО)

Директорът на БФС засегна куп важни теми при юношите

Световен шампион на 100 м ще бяга на Допингираните игри

Трикратният световен шампион по лека атлетика Фред Кърли обяви, че ще участва в първото издание на т.нар. "Игри за допингирани" (Enhanced Games) - състезание, което позволява на спортистите да използват вещества, подобряващи представянето.

Мустафа Сангаре отново тренира на пълни обороти

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре тренира на пълни обороти и се бори, за да спечели титулярното място в атаката срещу Лудогорец, пише "Мач Телеграф".

Дунав се засили за елита

Дунав се движи в график за класиране в елита.