Артур Платек призна за преговори с ЦСКА

Артур Платек призна за преговори с ЦСКА

Очаква се полякът да се раздели с Ботев през лятото и да се завърне през зимата

Спортният директор на Ботев Пловдив Артур Платек призна за преговори с ръководството на ЦСКА. Така той потвърди информациите за „Тема Спорт“ от края на миналата година, че червените искат да го привлекат. Тогава поста при столичани бе заеман от Филип Филипов, който бе освободен тази пролет. На неговото място пък бе назначен португалецът Пауло Нога. От клуба обаче са се насочили към бившия шеф на скаутите в Спортинг Лисабон след отказа на Платек.

„Срещнахме се два пъти през ноември и декември с представители на ЦСКА. Не отидох там, защото имам договор с Ботев, в който има доста висока откупна сума. Не беше толкова лесно да ме измъкнат, а и ЦСКА тогава беше притиснат от времето“, разкри Платек пред onet.pl.

Очаква се полякът да се раздели с Ботев през лятото и да се завърне през зимата. Той води преговори с Краковия. „Няма да давам подробности за това, с кого говоря. Ще кажа само, че това са два клуба от Екстракласа“, разкри Артур Платек.

Мота залага на състава от Разград

Руи Мота няма големи дилеми по състава.

Добри новини за Левски

Халфът на Левски Георги Костадинов–Мечката се е разминал с нова контузия.

Лудогорец и Ференцварош в решителен сблъсък за Шампионска лига

Лудогорец вече е побеждавал Ференцварош като гост, ще се опита да го направи пак

Косич: Последният сезон е минало

Чакахме шансовете си, призна треньорът на Локомотив (Пловдив)

Тунчев: Създадохме достатъчно

Изхабихме доста енергия и ядове, призна специалистът

Стойчо Младенов подкрепи Гонзо в работата му

Специалистът разкри вижданията си около дейностите на БФС

Стойчо Младенов защити бивш шеф на ЦСКА

Легендата на клуба се обърна срещу освобождаването на Пауло Нога

Белчев: Напрежение върху нас със сигурност има

Треньорът говори след поражението на тима си от Берое

Героят за Берое: С Годой сме различни

Това е първият ми хеттрик в България, призна Салдо