АСФБ подкрепя новата съдийска комисия

АСФБ подкрепя новата съдийска комисия

Вижте съобщението

Асоциацията на съдиите по футбол в България декларира своята пълна подкрепа за действията на новоизбраната Съдийска комисия на БФС.

Считаме, че под ръководството на Йордан Сталев се забелязват положителни тенденции в представянето на реферите в изминалите мачове и се надяваме това да продължи и в оставащите кръгове от първенствата в професионалния футбол. АСФБ ще продължи и в бъдеще да поддържа близка връзка с членовете на Съдийската комисия и да помага за развитието на българското съдийство. Според нас новата комисия също прави всичко възможно, за да може за родните рефери да се чуват и пишат само положителни отзиви за тяхното представяне на терена. 

Апелираме към всички свързани с професионалния футбол отбори, ръководители и деятели, за толерантност към реферите и новоизбраната Съдийска комисия на БФС в оставащите кръгове до края на шампионата ! 

 
Евтимов не отрече за трансфер в ЦСКА

Вратарят гледал дербито на живо

В Португалия: Наредиха нов в ЦСКА до Кристиано Роналдо

Бруно Жордао попадна в идеалния състав на седмицата

ЦСКА 1948 с благотворителен търг

"Червените" с подкрепа за малката Белослава от Русе

Футболист с 58 мача за Ливърпул на проби в Локо (София)

Джордан Айб изпада в депресия покрай COVID

Теодор Иванов: Не е добре ЦСКА да е на 6-о място, надявам се поне на топ 3

„Искам да покажем добрата игра от мача с Чехия и да победим Шотландия“

Осминафиналите за Купата стартират с Левски

БФС обяви програмата

Левски със само 500 фена в Монтана

Пускат билетите в неделя

Силвия Радойска: Попаднах случайно във футбола (ВИДЕО)

2025 година е позитивна за женския футбол, призна селекционерът на България

Още един национал отпадна за Турция

Станислав Иванов е с контузия