Аспарух Никодимов защити Стойчо Младенов

Аспарух Никодимов защити Стойчо Младенов

„Много харесвам Томаш, но в сравнение със Стойчо той е още в първи клас“

Легендарният футболист и треньор на ЦСКА Аспарух Никодимов коментира пред „Тема Спорт“ настроенията около бившия му възпитаник Стойчо Младенов.

„Публиката има право на различния мнения. Аз мисля, че той не престъпник. Виждаме, че и в големия футбол се случват всякакви преминавания от клуб в клуб, но  това не значи, че трябва да се отричат легендите. Все пак това им е занаятът на тези хора. Какво трябваше да направи Стойчо? Да седи без работа и да чака някой ден ЦСКА да го покани. Това за мен не е правилно разсъждение и не го обвинявам в нищо. Това му е работата, отдава му се и е нормално да иска да я практикува“, заяви Паро.

Единственият българин с 1/2-финали за КЕШ като футболисти и треньор сподели и дали подкрепя евентуално назначение на Екзекутора на Ливърпул на ръководен пост в ЦСКА.

„Разбира се, той е дал толкова много на този отбор. И като футболист, и като треньор. И може да е от голяма полза на целия клуб. Много харесвам Томаш, но в сравнение със Стойчо той е още в първи клас откъм авторитет, излъчване и позиции в българския, а и в международния футбол. Младенов може да му е много полезен като „гръб“. А и две глави винаги мислят по-добре от една и никой съвет не е излишен, когато става дума за правене на силен футбол“.

Сериозен интерес от чужбина към вратаря на Берое Артур Мота

Това призна спортният директор на заралии

ПЪРВО В NS: Павлин Николов плати и спаси лиценза на Спартак Вн

Вижте подробности

Делова и Скаршем се връщат в строя на ЦСКА за Берое

„Червените“ потвърдиха травмата на Локило

Караиванов: Ще има правило за брой български футболисти на терена

Шефът на БПФЛ коментира актуалната тема с българите и чужденците в родните отбори

Билети между 20 и 50 лв. за Лудогорец – ЦСКА, Караиванов обясни за секторите

Финалът за Купата на България е на 22 май

Лоша новина за ЦСКА: Джейсън Локило се контузи

Крилото със сигурност пропуска визитата в Стара Загора

В Пловдив: Артур Платек напусна Ботев

Спортният директор напусна „жълто-черните“

Феновете на ЦСКА готвят супер хореография за финала с Лудогорец

Феновете на ЦСКА започнаха да събират средства, за да направят супер хореография за финала за Купата на България с Лудогорец. 

Мазир Сула няма да играе в Арда

Някой пусна слух за звездата на Черно море точно преди този мач