Атанас Чипилов премина в Берое

Атанас Чипилов премина в Берое

Днес Берое се сдоби с първото си ново попълнение. Благодарение на усилията на ръководството и спортно-техническия щаб нападателят Атанас Чипилов подписа за 2 години със зелено-белите

Днес Берое се сдоби с първото си ново попълнение. Благодарение на усилията на ръководството и спортно-техническия щаб нападателят Атанас Чипилов подписа за 2 години със зелено-белите.

Веднага след подписването на договора един от най-перспективните български футболисти сподели, че избира "Берое", заради името, историята и феновете на клуба. "Надявам се, че ще зарадвам всички с добра игра и много голове", каза още нападателят. 

Атанас Чипилов е юноша на Левски /София/. Висок е 175 см. и тежи 74 кг. Чипилов е играл за Динамо /Киев/, Ботев /Пловдив/, Спортист /Своге/ и Монтана.
Лапеня бързо си намери нов отбор

Централният защитник Адриан Лапеня, който вече не е част от ЦСКА, може да отиде в отбора, желаещ го най-силно това лято - Сеута

Веласкес ще даде пресконференцията си преди АЕК в понеделник

Пресконференцията на старши треньора на Левски Хулио Веласкес преди първия мач от плейофите в Шампионската лига срещу АЕК (Атина) ще се проведе в 18:00 часа в понеделник (17 август) на Националния стадион „Васил Левски“

Треньорска смяна в Лудогорец

Шведският треньор Микаел Старе обяви официално раздялата си с Лудогорец чрез публикация в социалните мрежи

Иту веднага попадна в групата на ЦСКА

"Червените" обявиха разширения си състав за мача с Дунав Русе

Треньорът на Загорец: Съдийството срещу Спартак (Пловдив) беше позорно!

Мирослав Миндев не остана никак доволен от рефера Николай Запрянов

Швед ще свири домакинството на Левски на АЕК

Двубоят ще бъде ръководен от 37-годишния Глен Ниберг