Атанас Илиев разтрогна с Асколи

Атанас Илиев разтрогна с Асколи

Българският нападател вече е свободен агент, очаква се да отиде в Черно море

Българският нападател Атанас Илиев разтрогна договора си с втородивизионния италиански Асколи. След дълги преговори между двете страни Илиев вече е свободен агент. 

28-годишният футболист не влиза в сметките на старши треньора Кристиан Буки. През този сезон Илиев не записа изобщо минути за Асколи. Очаква се той да подсили Черно море.

Черноморец Бургас представи ново попълнение

"Акулите" се подсилиха с Октай Хамдиев

Ботев Пд обяви задълженията си към ФИФА

Вижте съобщението на клуба

Сериозен интерес към напуснал Локо Пд

Клубове от чужбина искат Петър Андреев

Ветераните на ЦСКА се събраха за коледен банкет

Събитието се проведе във военния клуб

България запази позицията си в ранглистата на ФИФА

Националният отбор на България по футбол запази позиции в обновената ранглиста на ФИФА за месец декември

ЦСКА и Сектор "Г" със специални тениски в подкрепа на Любо Пенев

Ръководството на ЦСКА и организираните привърженици на "армейците" от сектор "Г" обединиха сили в подкрепа на славния голмайстор Любослав Пенев, който се бори с коварно заболяване в клиника в Германия

Лапоухов се сгоди в Париж

Вратарят на ЦСКА - Фьодор Лапоухов, ще има новина с какво да се похвали на съотборниците си по време на първата тренировка за новата 2026 година

Херо продължава да гледа потенциални трансфери, въпреки ФИФА

Треньорът на Ботев Пд Димитър Димитров вече гледа видеа с потенциални зимни попълнения

Вратар на Черно море си постави висока цел

Вратарят на Черно море Пламен Илиев е амбициран да си върне титулярното място.