Атанас Узунов: ЦСКА ще погаси част от задълженията си към Вихрен в петък

Атанас Узунов: ЦСКА ще погаси част от задълженията си към Вихрен в петък

Изпълнителният директор на Вихрен Атанас Узунов заяви, че има договорка с новото ръководство на ЦСКА до 15 юни да се изплатят задълженията за футболиста Шикозе Удоджи.

Изпълнителният директор на Вихрен Атанас Узунов заяви, че има договорка с новото ръководство на ЦСКА до 15 юни да се изплатят задълженията за футболиста Шикозе Удоджи. 

По думите на Узунов от ЦСКА трябва да внесат в клубната каса на Вихрен още три транша за  "Митко", както е българското име на Удоджи. Той не пожела да коментира за каква сума става на въпрос, тъй като това е клубна  тайна, но според добре запознати по случая, тя възлиза на над 250 000 евро. 

Бившият футболен съдия се надява ръководството на "червените" да спази сроковете по привеждането на парите и да не се стига до там,  да се сезира УЕФА.

Той определи, като поредната психоатака слуховете, че Вихрен ще хваща футболисти на Ботев, като ги пробие с пари за да могат да бият в неделя.

"Аз не съм стъпвал на стадион "Христо Ботев" в Пловдив и няма да стъпя никога там. Как да стане това хващане. Ако не бях служебно ангажиран нямаше да стъпна на този стадион и в неделя но в случая става въпрос за Вихрен, където работя", коментира Атанас Узунов.

В същото време отборът продължава нормални тренировъчни занимания, като индикациите за мача са Зоран Златковски да бъде възстановен напълно. Така за лагерът в Пловдив преди мача, който е предвиден за събота няма да пътува единствено Джайеоба поради контузия  и Георгиев заради наказание.

Керкез говори с фенове: Иска си парите до края на годината

Запалянковци посетиха днес базата в Панчарево и поискаха незабавна оставка

Ивелин Попов дебютира за Арда срещу Черно море

Новото попълнение на Арда Ивелин Попов ще дебютира в домакинството срещу Черно море в понеделник. Двубоят е от 18:00 часа и отново ще се играе на стадион "Берое" в Стара Загора заради ремонта на терена в Кърджали.

Тунизийци се отказаха от Сангаре

Тунизийският Есперанс обяви, че се отказва от нападателя на Левски, въпреки че са били подготвили и подобрена оферта.

Добруджа и Локомотив Сф търсят обратния път към победата

Следете мача с NOVSPORT.COM

Керкез изнудва ЦСКА за 200 000 евро

Треньорът отказва да подаде оставка, иска неустойка

ЦСКА 1948 и Локо Пд в дерби за третото място

Следете мача с NOVSPORT.COM

Нов вариант за треньор на ЦСКА! Преговаря с легендарен румънец

Христо Стоичков посредничи при преговорите

Петричев: Днес играха двата най-добри тима в България, да не забравяме, че ние градим нов отбор

Директорът на Луогорец сподели впечатленията си от ремито срещу Левски

Веласкес: Направихме много добър мач, особено през първото полувреме

"Трябва да рабтим всеки ден много сериозно", отбеляза треньорът на Левски