Атанас Зехиров се завръща в състава на Берое срещу Славия

Атанас Зехиров се завръща в състава на Берое срещу Славия

Възстановяването на крилото Селим Керкар върви отлично

Десният защитник Атанас Зехиров, който е напълно възстановен след операция на херния, ще попадне за първи път в групата на Берое след повече от месец. За домакинството срещу Славия в понеделник от 20.00 часа не е изключено Зехиров дори да започне титуляр.

 

Днес след обяд Берое направи последната си тренировка в своята клубна база и след нея група от 19 футболисти отпътува на традиционния си лагер-режим на старозагорските минерални бани.

 

Възстановяването на крилото Селим Керкар върви отлично, констатираха от лекарския щаб на Берое. Футболистът продължава да се подготвя по специална програма и постепенно ще започне да увеличава натоварванията. Преди година Керкар претърпя операция на скъсани връзки на коляното.

Левски търси на пожар лек нападател, халф и защитник

Левски ускорява търсенето на нов нападател, който още от началото на лятната селекция е основен приоритет за старши треньора Хулио Веласкес, съобщава "Мач Телеграф".

Керкез искал Фаетон в ЦСКА, той сам си тръгнал

Треньорът на ЦСКА Душан Керкез призна, че се е опитал да задържи Матиас Фаетон в отбора, но крилото е поискал да напусне и поради тази причина “червените” го пратиха в Цюрих под наем за една година.

Генчев: За съжаление трудно се намират футболисти

Треньорът на Локо София говори слд края на лятната подготовка

Заги: Няма как да не съм доволен, момчетата се раздават на 100%

Треньорът на Славия похвали отбора си след успеха над Марек

Атанасов: Целта на Добруджа е оставане в групата

Треньорът на добричкия тим коментира загубата от Черно море

Етър повали Янтра с голове на нови попълнения

"Болярите" победиха с 2:0

Илиев: В атака бяхме добре, но в защита не толкова

Треньорът на Черно море говори след контролата срещу Добруджа

Хебър загуби от румънския Стяуа във втората си контрола за деня

По-рано днес отборът от Пазарджик надви Ботев Ихтиман

Черно море победи Добруджа по изразителен начин на "Тича"

Варненци вкараха четири гола на новака в елита