Балъков: Който вкарва - бие

Балъков: Който вкарва - бие

"Това, което исках от футболистите, те го изпълниха", заяви той

Новият старши треньор на Септември София Красимир Балъков тръгна със загуба начело на отбора, след като тимът му отстъпи с 0:1 у дома на Пирин Благоевград в двубой от последния кръг на българския шампионат.

„Както знаете, нямахме много време за промяна. Това, което искахме от тях, го изпълниха. Всякакви сценарии съм си представял, но за жалост, точно такъв сценарий не съм си представял. Когато останеш с 10 души толкова рано, е трудно да компенсираш резултата. Мога да похваля всички футболисти, които показаха характер и се раздадоха. През следващата седмица трябва да променим някои неща, за да изглеждаме “, заяви Балъков минути след края на мача на Националния стадион „Васил Левски“.

 

„Треньорският щаб разсъждавахме какво да правим. Решихме да излезем напред и да ги пресираме. Ако бяхме останали назад, нямаше да имаме и тези положения, които имахме през второто полувреме. Имахме 2-3 положения, които можехме да завършим с гол, но за жалост не успяхме. Във футбола, който вкарва голове, бие“, призна треньорът.

„Точки. Просто и елементарно. В другия мач с тях трябва да върнем тези три точки, които загубихме тук“, завърши Балъков.

СЕНЗАЦИЯ: Намери се спасител на Ботев (Пд)

Георги Самуилов отново ще издържа клуба

Венци Стефанов: Бойс и Гърлс не могат да бъдат лицето на Славия!

„Нашите рожби са на първо място при нас“, заяви президентът на "белите"

Славия взе вратар от ЦСКА 1948

Славия представи официално вратаря Леви Нтумба

ОФИЦИАЛНО: Юноша напусна Левски

Левски се раздели с още един български футболист

Руи Мота: Лудогорец трябва да е шампион със стил

Новият треньор на разградчани говори за първи път след назначението си

Локомотив (София) с информация за лагера в Дряново

От днес червено-черните започват тренировки на местния стадион „Локомотив“

Лудогорец изпревари Бенфика, ПАОК и Фенербахче на "VIVACOM CUP"

Динамо спечели турнира

Левски с първа тренировка в Правец, Сангаре се завърна (СНИМКИ)

Келиан ван дер Каап се готви индивидуално

Черно море стартира контролите с гостуване в Румъния

„Моряците“ със спаринг в Констанца тази сряда