Барт: Искам дубъл с ЦСКА, червената фланелка носи най-голямата история в България (ВИДЕО)

Барт: Искам дубъл с ЦСКА, червената фланелка носи най-голямата история в България (ВИДЕО)

"Жаден съм за успехи, имаме супер отбор и искаме да спечелим всичко", каза новото попълнение на "армейците"

„Добре се чувствам, всичко е наред, радвам се за своя дебют и за постигнатата победа, въпреки изключително горещото време.”

Това заяви новото попълнение на ЦСКА, защитникът Александър Барт, след като игра за първи път с червения екип в контролата срещу Марица Пловдив.

„Армейците” спечелиха с 3:1, а френският бранител, който е 6-кратен шампион на България с Литекс и Лудогорец, се появи в игра след почивката.

Барт сподели, че очаква да няма нужда от адаптация и бързо се е разбрал с ръководството за своя трансфер на „Армията”.

„Работили сме със собственика в Литекс и трансферът ми стана много бързо. Знам как се работи, надявам се всичко да е точно и да станем шампиони”, посочи защитникът.

„Надявам се да помогна с каквото мога. Жаден съм за успехи. Искам да спечелим първенството, а и Купата. Искаме да вземем всичко! Според мен имаме супер отбор, всички се разбираме добре от първия ден, а това е много важно. Вървим уверено в първенството и аз искам да помогна.”

„Червената фланелка не тежи, но носи най-голямата история в България. Във всеки мач с нея трябва да даваме 150% от себе си, защото сме тук да печелим мачове и да радваме собственика, феновете, а и всички, които ни подкрепят. Тази фланелка има история и трябва да я защитаваме, това е нормално. За всеки футболист е много важно да бъде подкрепян, защото публиката е 12-ият играч. Надявам се да радваме тази многобройна публика”, завърши той.