Башлиев подписа за три години с Левски, ЦСКА взима втори от Ключ, а Славия - Воденичаров и Карачанаков

Башлиев подписа за три години с Левски, ЦСКА взима втори от Ключ, а Славия - Воденичаров и Карачанаков

Пирин на практика пред разпадане

Защитникът на Пирин Александър Башлиев подписа договор за три години с Левски. Това е вторият футболист на „орлетата” след Иван Цветков, който ще облече през новия сезон „синия” екип.
 
ЦСКА също е на път да си осигури нов играч от Пирин, след Спас Делев, Борис Галчев, Благой Макенджиев и Станислав Костов. Става въпрос за халфа Александър Якимов, който както Спас Делев е родом от петричкото село Ключ. Договорът на Якимов с Пирин изтича в края на юни и като се има предвид, че е приближен на Петър Байкушев, който осъществи останалите трансфери при „червените” сделката е почти сигурна.
 
Нападателят на „орлетата” Димитър Воденичаров пък е пред завръщане в Славия. Голаджията дойде през зимата на 2010 г. когато треньор на Пирин бе Стефан Грозданов. През тази зима той разтрогна договора си, а след това подписа нов до края на сезона.
 
Младата надежда на „орлетата” Антон Карачанаков също се свързва с трансфер в Славия. Младокът има договор за още две години с Пирин, но като се има предвид, че играчите не са получавали заплати от три месеца могат да разтрогнат с клуба. За сега Карачанаков отрича за такъв трансфер и каза, че ще изчака да види какво ще стане с Пирин.
 
В същото време треньорът на „орлетата” Костадин Ангелов продължава да е оптимист за съдбата на Пирин. Той вярва, че Емил Наков ще си даде акциите на общината и нещата ще се оправят.
 
Костадин Ангелов отрече да му е предлаган треньорски пост в Славия. В Благоевград се носят слухове, че Венцеслав Стефанов предложил на специалиста, но той отказал да подпише преди последния шампионатен мач с Видима-Раковски и тогава босът на „белите” се спрял на Мартин Кушев. 
Сангаре: Благодарим за подкрепата, само Левски!

Ето какво сподели голмайсторът на "сините" след успеха срещу Арда

Цветомир Найденов след 0:0 между Черно море и Лудогорец: Нули. Любимото ми

Босът на ЦСКА 1948 с коментар след равенството

Още лоши новини за Лудогорец: Отборът губи Текпетей за месеци

Той ще отсъства до края на годината заради спукана скула

Живондов: Изоставаме сериозно от Левски, но ще се опитаме да ги догоним

"Не вярвам да имаме дълго време проблеми", отсече временният наставник на Лудогорец

Илиев: Получи се оспорвана битка, но съдията в този мач не отговаряше на нивото

Треньорът на Черно море поиска по-адекватни съдии за мачовете

Черно море и Лудогорец не се биха в здрав мач - 0:0 (ВИДЕО)

И двата отбора могат да съжаляват

Тунчев: Пак получаваме нелепи голове

Старши треньорът на Арда Александър Тунчев говори след загубата на своя тим от Левски

Веласкес каза какво иска от Левски за дербито с ЦСКА

"Трябва да възстановим добре, да се подготвим за мача с ЦСКА"

Георги Костадинов: Вървим напред, защото всяко момче е лидер

Георги Костадинов бе избран за Играч на мача при успеха на Левски с 3:0 при гостуването на Арда в мач от 14-ия кръг на шампионата