Батков: Левски не се продава

Батков: Левски не се продава

Тодор Батков и в Александър Сталийски се изсмели на информациите, че културистът купува "сините"

Искрен смях предизвика в Тодор Батков и в Александър Сталийски „новината”, че шефът на културизма купува Левски. Двамата се чуха по телефона и се повеселиха. Но всяко зло за добро: роди се интересна идея.

„Сашо Сталийски е много добър мой приятел и трето поколение левскар. За съжаление неговият баща, мой колега адвокат и също чистокръвен левскар - Александър Сталийски, като министър на отбраната отговаряше и за ЦСКА”, заяви Батков пред „Стандарт”.

„Сашо ми се обади по телефона и ми каза, че в някакъв вестник пишело как купува Левски. Посмяхме се заедно. Но пък решихме, че може да създадем клуб по културизъм към футболния отбор. Имаме страхотна база, нека я използваме. Ако някои от играчите ни имат нужда, тъкмо ще се включат в клуба по културизъм”, продължи собственикът на Левски. „И Сашо, и невръстният му син имат ВИП карти за ложата. Разбрахме се на някой от следващите мачове да обсъдим сериозно идеята за клуба по културизъм.”

Без да бъде напускан от доброто настроение, Батков отбеляза, че фалшивата информация очевидно е пусната с цел да се вреди. „Когато Левски тръгне малко, се започва: „Връщат Мъри, гонят Гонзо, идва Наско.” Плочата е една и съща”, завърши Батков. „Истината е, че отборът продължава по програма.”

Вили Вуцов за Венци: Деменцията е много лоша болест

Бях се зарекъл дума на казвам, призна треньорът на Хебър

Веласкес:  Има изключително израстване

Тръгвам си горд с моите футболисти, обяви треньорът на Левски

Тунчев: Усетих лежерност още на тренировката

Ако подценяваме Левски, ние трябва да сме страхотен отбор

Урибе: Извинявам се на феновете

Треньорът говори след 0:6 от Ботев

Керкез: Искам последният ми мач да е баражът за Европа

Не очаквах победа с такъв резултат, обяви наставникът

Ивелин Попов каза какво се случва в Ботев (Пловдив)

Бъдещето на капитана остава неясно

Левски удари рамо на Черно море с бой над Арда

Илиян Стефанов бележи, Цунами пак се контузи

Боримиров, Благой Георгиев и Зоран Балдовалиев на бенефиса на Камбуров

Благой Георгиев, Даниел Боримиров и Зоран Балдовалиев са поредните трима участници, които ще бъдат част от бенефиса на Мартин Камбуров, съобщиха организаторите.

Загорчич определи групата на Славия, Петков е в нея

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич определи групата за гостуването на Крумовград.