„Белите“ фенове отговориха на Венци Стефанов

„Белите“ фенове отговориха на Венци Стефанов

Ако не проявите разбиране, когато отмине пандемията на стадиона ще останете вие и "смеещият се човек", пишат привържениците на Славия

Феновете на Славия отговориха на собственика Венци Стефанов, който наскоро ги прикани да си плащат билетите и заяви, че при него декларации не вървят.

Причината за думите на боса бе точно една такава, с която привържениците на „белите“ изразиха несъгласие с назначението на треньора Александър Тарханов.

Novsport.com публикува обръщението на Ultras Slavia без редакторска намеса:

"Уважаеми господин Стефанов,

Благодарим Ви, че най-сетне обърнахте внимание и на нас - привържениците на Славия. Това се случва доста рядко и то почти винаги с уязвителни думи по наш адрес. Може би и за това, няма диалог между нас. Диалог има когато има взаимно уважение. Ние, славистите все още вярваме, че в спорта сентенцията на Ал Капоне - "с добра дума и пистолет в ръка човек може да постигне далеч повече, отколкото само с добра дума", не важи. Спортменското е "Бий, за да те уважават", но в изцяло спортният смисъл, така е и много по-достойно, и истинско!

Ние г-н Стефанов не сме врагове, а съидейници, поне това повелява славизмът. Връзката между нас е прекъсната от много години, но ние нямаме нищо против да се срещнем и поговорим градивно. Ние не издържаме отбора, както го правите несъмнено вие и вашите колеги, но си заплащаме за всичко,  колкото определите вие. Проблемът е, че от 24 години ние намаляваме, а вие сам си отговорете защо?

Сега на въпроса за "смеещият се човек". Не сме съгласни от избора на треньор на Славия! Не знаем защо си мислите, че преди този треньор се е справил. Той наследи готов отбор от Иван Колев, който победи три пъти подред Левски! Спомнете си какво стана след това, по инерция се класирахме за Лига Европа и след това по-инерция се свлякохме. Загорчич вдигна летвата на нашите мечти, на възможностите на отбора, дори и на вашите приходи, но това е и задължение да се надгради след него.

Знаете по-добре от нас, че той не си тръгна заради колебливи резултати. Той искаше като всеки един амбициозен човек да продължава напред, ние му го желаем от все сърце. За съжаление Заги няма да напредва и просперира с нас. Но здраве да е, Славия е нещо много по-голямо от всички нас.

Това ни е болката. Ако не проявите разбиране и не вземете градивни ръководни решения, когато отмине пандемията на стадиона ще останете вие и "смеещият се човек".

Само Славия.

Ултрас Славия София

11.12.2020
"

Лотар Матеус: Германия е един от фаворитите за спечелването на Мондиал 2026

Според него Маншафта има голямо предимство пред доста от тимовете

Дунав (Русе) призовава феновете за подкрепа в последното домакинство за годината

Отборът на "драконите" с послание към своите привърженици

Локо Пловдив с важно съобщение за феновете

Ръководството на Локомотив Пловдив излезе с важно съобщение до феновете си, касаещо билетите за предстоящите мачове на „смърфовете“ в efbet Лига и SESAME Купа на България

Ботев Пловдив с важна информация преди сблъсъка срещу ЦСКА

Ботев Пловдив гостува на ЦСКА в дербито от 16-ия кръг на Efbet лига

Ясни са всички зимни контроли на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 ще изиграе шест проверки на предстоящия зимен лагер в Анталия

Юношите биха Азербайджан

Националният отбор на България до 15 години постигна втора победа в турнира за развитие на УЕФА, който се провежда в Молдова.

Хамилтън отговори на шефа си

Пилотът на Ферари - Люис Хамилтън, отговори на критиките, отправени от президента на отбора Джон Елкан след състезанието в Бразилия, съобщи BBC.

Спартак Варна е в кошмарна серия срещу Берое

Спартак Варна се намира в черна серия срещу Берое в елита преди петъчния сблъсък между двата отбора под Аязмото.

Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за мача с ЦСКА 1948

ПФК Арда (Кърджали) пусна в продажба билетите за предстоящия двубой от 16-ия кръг на българската футболна efbet Лига срещу кандидат-шампиона ЦСКА 1948, съобщават от клуба.