Белия: Момчетата се стараят, но има още какво да се желае

Белия: Момчетата се стараят, но има още какво да се желае

Треньорът на Берое коментира представянето на тима в третата контрола от лагера в Турция

Наставникът на Берое - Николай Киров, коментира представянето на тима в третата контрола на турска земя. Берое завъри при резултат 1:1 с Подбескидже. 

"Малко повече неща в притежанието на топката и в атаката се получиха днес. Има още доста какво да се желае. Най-вероятно на футболистите все още им е доста трудно. На голяма част тях им се налага трети мач да играят по 90 минути. Важното е стъпка по стъпка да подобряваме нещата както в едната фаза, така и в другата", сподели Киров. 

"Неприятно е, че постоянно трябва да сменяме играчите в защита, това води до липса на взаимовръзки. Днес не пожелахме да рискуваме. Днес започнаха малчуганите, които са с нас да живват. Радвам се, че младо момче успя да отбележи гол, което да му вдигне и неговото самочувствие", допълни той.

"Стараят се момчетата, абсолютно всички. Това са им първи допирни точки до първия състав. Важното за тях е да се учат от по-големите. Който е съвестен и старателен, ще пробие в мъжкия футбол", каза Киров за юношите, които са с Берое на лагера в Турция. 

"Хубавото е, че се поднови комуникацията с френския клуб за играчите, които трябва да дойдат като преотстъпени. Надявам е от 1 февруари всичко да е изчистено и те да са вече в Стара Загора. Работим и ние, и ръководството. Отделямае доста време за селектирането на състезатели", разкри още Киров. 

Йовичевич: За тях мачът беше по-важен

Игор Йовичевич каза, че Черно море е играл на живот или смърт срещу Лудогорец, и заслужено е победил неговите играчи с 2:0

Илиан Илиев: Ако има нещо, което да подобряваме – това е самочувствието

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира победата над Лудогорец с 2:0

Черно море наказа Лудогорец с два бързи гола и излезе трети (ВИДЕО)

"Моряците" изпревариха Арда в класирането

НА ЖИВО: ЦСКА - Спартак Варна 4:0

Следете тук срещата в Пазарджик от 20:15ч.

БФС обяви всички наказния след последния кръг, Славия и Локо Сф с най-солени глоби

Славия и Локомотив София отнесоха най-високи глоби след последните мачове в елита.

Ботев Пловдив обяви, че кампанията с продажбата на акциите е неуспешна

Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с информация относно неуспешната кампания с продажбата на 30% от акциите на клуба

БФС прави революция - правило за българи и 12 отбора в елита

Повече пари за клубовете от Втора лига

Полицията привика Георги Градев

Неюристът трябва да се яви в четвъртък в ГДНП

Левски даде старт на интересна рубрика

Ръководството на Левски разкри, че стартира нова рубрика, с която ще припомня на "сините" фенове паметни мачове на тима у нас и в Европа.