Бербатов и Фиго си поделят Балъков за шоуто на 14 юни

Бербатов и Фиго си поделят Балъков за шоуто на 14 юни

Мачът в София ще покаже лицето ни пред Европа. Нека напълним стадиона, призова плеймейкърът

Красимир Балъков ще бъде част от звездната селекция на Димитър Бербатов за грандиозния сблъсък срещу отбора на Луиш Фиго на 14 юни в София. 

Пред bTV Балъков разкри, че наскоро се е видял с Фиго в Португалия, а той е изявил желание бившият футболист на "Спортинг" Лисабон и "Щутгарт" да изиграе едно полувреме за неговия тим в благотворителната среща.
 
"Преди една седмица бях в Португалия, видях се с Луиш Фиго. Той изяви желание едно полувреме да играя и към него. Не знам как ще се разберат Митко и Луиш. Аз ще се подготвя по най-добрия начин пък нека те двамата се разберат", каза Балъков.
 

При визитата си в София Фиго се изказа изключително ласкаво по адрес на Балъков и Стоичков, като ги определи за "едни от най-великите футболисти, с които някога е играл." 

"На мача с Ицо (б.ред. - юбилея по случай 50-годишнината на Христо Стоичков) имах лошия късмет да не бъда напълно здрав и играх едно полувреме. Надявам се сега да се подготвя още по-добре и пред един пълен стадион да зарадваме още веднъж зрителите. Не съм вече на 30 години, така че обещах на Митко да бъда в топ форма.
 
Сърцатият плеймейкър подкани родните привърженици да напълнят трибуните на "Васил Левски" на 14 юни: "Призовавам феновете да напълнят стадиона, защото мачът няма да бъде само в България. Той ще бъде навсякъде по света. За мен е гордост и уважение, че ще мога да участвам още един път в такова събитие. То ще покаже лицето на българския футбол и изобщо на българското общество пред цяла Европа. Нека да покажем пред Европа, че сме влезли в нея", добави Балъков.
Миньор отново ще се пробва за кадър на Лудогорец

В момента Димитър Господинов е футболист на Академик (Свищов)

Продължава разграбването на билети за финала за Купата

Над 30 хиляди привърженици вече са се сдобили с билети за финала за Купата на България по футбол между шампиона Лудогорец и ЦСКА-София, съобщават организаторите на турнира от Професионалната футболна лига (ПФЛ).

БФС готви кардинални промени във футбола

БФC ще вземе крайни решения, за да съживи българския футбол!

Левски сочи вратата на Сангаре

Ръководството на Левски ще се опита да продаде нападателя Мустафа Сангаре през лятото.

ЦСКА преговаря с трима за нови договори

Бъдещето на футболистите с изтичащи договори в ЦСКА ще стане ясно до дни

Иван Стоянов: Всеки мач играем по-добре и побеждаваме

Иван Стоянов заяви, че за всеки треньор е богатство, когато отборът му не допусне гол и "отзад е на нула"

Николай Митов: Разчитаме само на себе си

Старши треньорът на Септември София – Николай Митов, не скри разочарованието си след загубата с 0:2 в гостуването на ЦСКА 1948

ЦСКА 1948 с ключов успех над Септември София в битката за оставане (ВИДЕО)

Момчетата на Иван Стоянов излязоха на 10-то място

Росен Кирилов: Имаме два мача, които задължително трябва да спечелим

Старши треньорът на Крумовград – Росен Кирилов, остана много разочарован от поражението с 0:1 в гостуването на Ботев Враца